Angry Birds Evolution Iphone Ipad indir

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans
  • İşletim Sistemi
  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Angry Birds Evolution Ios Oyunu İndir 

Ab Evolution yani Kızgın kuşlar evrim oyununun ios versiyonu ile karşınızdayız. Mahallenin yeni sürüsü ile tanışmaya hazır olun. Kızgın kuşlar şimdiye kadar alışık olduğumuzun dışında bir oyun ile karşımıza çıktılar. Angry Birds Evolution Android oyununu daha önce buradan sizlerle paylaşmıştık. Şimdide ios versiyonunu ve oyun ile ilgili detaylı açıklamalar ve püf noktalarıyla iphone ve ipad kullanıcıları için paylaşacağız.

Angry Birds Evulation Nasıl Oynanır, Oyunun Püf Noktaları Nelerdir?

Ab Evulation Android oyunu ile Angry bird oyunlarına yeni bir soluk gelmiş gibi görünüyor. Oyun klasik sapanla fırlat vur tarzından çıkmış 3 boyutlu bir hal alarak domuzları daha bir pataklamak üzerine kurulmuş.  Oyun aynı zamanda gerçek oyunculara karşı pvp olarak adlandırılan arenada müsabaka yapma olanağınıda sunuyor.

Oyundaki kuşların özellikleri ve karşılaştırması

Oyunda Mavi, Sarı, Beyaz, Kırmızı ve Siyah olmak üzere 5 farklı türde kuş bulunmakta. Her bir kuşun kendine has özellikleri ve süper vuruşları var. Örneğin Mavi kuşlar 3 bölünebiliyor veya sarı kuşlar domuzların içinden geçiyor.  Ayrıca her kuş türünün daha güçlü olduğu bölgeler var. Mesela siyah kuşların çok olduğu bir takımla lav bölgesinde daha büyük hasarlar ile domuzları haklayabilirsiniz.  Haritada yeni dövüşler için casus olarak adlandıracağımız kuşlarımızı kullanıyoruz. Bu kuşları harita üzerinde bulunan işaretlere yollayarak domuzları ve hazineleri buluyoruz. Oyuncu seviyeniz arttıkça casus kuşlarınız daha fazla maden ve savaş şansı bulacaktır.

Mahalleye yeni bir sürü geldi. Pistlerin diğer tarafından gelen yüzden fazla yepyeni Angry Birds karakterini kuluçkadan çıkar, topla ve evrimleştir ve hazır başlamışken domuzları da Kuş Adasından kov.

Bir şey domuzların sürüler halinde Kuş Adasında toplanmasına neden oluyor ve kuşlar bir kez daha yumurtalarının tehdit altında olduğunu hissediyor. Durdurulamaz, evrimleşmiş süper kuşlardan oluşan bir ekip toplayıp domuzların saçmalıklarına sonsuza kadar son vermek sana kalmış. Ya da en azından bir daha böyle bir numara çekmelerine kadar…

Sürünü topla, bir araya getir ve evrimleştir.
100’den fazla çılgın, yeni Angry Birds mü?! Daha büyük bir yuvaya ihtiyacımız olacak. Sürü her zamankinden daha büyük ve daha kötü. Kendi ekibini kur, süper yetenekleri birleştir ve kuşlarını evrimleştirerek mükemmel hallerine getir.

Destansı bir maceraya çık.
Kuş Adası’nda karanlık bir şeyler dönüyor. Etrafta neden bu kadar çok domuz var? Gizemli Bacon A.Ş.’nin arkasında kim var? Kartal Gücü ne? Zindan anahtarlarını kim kaybetti? Cevapları bul – yalnızca Angry Birds Evolution’da.

Bomba gibi savaşlarda domuzları ez geç.
Yumurta çalan domuzlardan daha kötüsü nedir? 90’dan fazla türde yumurta çalan domuz, işte budur. Korsanlar, ninjalar, turistler – birilerinin burayı temizlemesi gerekiyor. Göğüs göğüse savaşta tüyler havada uçuşsun ve domuzları pılını pırtını toplayıp buradan gitmeye zorla.

Haftalık etkinliklere katıl.
Muhteşem ödüller kazan ve haftalık etkinliklere katılarak ekibine ekstra nadir kuşlar ekleme şansı yakala. Tek başına katıl ya da diğer klanlarla rekabet etmek için arkadaşlarından oluşan bir klan topla. Kuş Adasının en güçlü, en muhteşem klanını kur ve kümesin hakimi ol!

Diğer oyunculara karşı yarış.
Oinktagon: İki ekip girer – bir ekip çıkar (kazanan). Diğer oyunculara PVP turnuvalarda Kuş Adasının geleneksel eğlencesi olan Pigballda meydan oku ve daha da muhteşem ödüller için liglere hükmet.

ÖZELLİKLER:
– Kuluçkadan çıkarabileceğin ve toplayabileceğin 100’den fazla rengarenk, yeni karakter.
– Mükemmel kuş sürüsünü topla ve domuzların işini kolayca bitir.
– Benzersiz özellikleri olan 5 kuş sınıfı.
– Tüylü kahramanlarını evrimleştirerek durdurulamaz süper kuşlara dönüştür.
– Adayı keşfet ve Bacon A.Ş.’yi durdur.
– Oinktagon’da diğer oyunculara karşı dövüş.
– Avantajları açmak, başka klanlarla rekabet etmek ve klan arkadaşlarınla sohbet etmek için klanlara katıl.
– Ödüller ve meydan okumalar için casuslar gönder.

Ab Evulation Oyununun  Oynanışı basit bir yapıda olmakla beraber kuş seçimi, kuşlara vuruş şekli, özel güçlerin kullanım alanları, domuzlara göre kuşların açısı gibi bir çok nokta önem taşıyor. Domuzları vururken arkalarına gelecek açılarla vurmanız halinde vereceğiniz hasarlar çok büyük olacaktır. Ayrıca domuzların kafalarının üzerinde görünen sayılar ise kaç tur sonra o domuzun size saldıracağını göstermektedir. Özellikle büyük domuzlar çok ciddi hasar verebildiği için mutlaka 3 tur içerisinde onları yok etmeyi hedeflemelisiniz, Ayrıca kalkan kullanan domuzlara boşuna önden saldırmayın veya siyah kuşlar dışında özel güç kullanmayın işe yaramıyor.

Elmas, Altınlar ve Diğer madenler Ne İşe Yarar Ne zaman Kullanılır?

Oyunda satın alma için kullanacağınız başlıca madenler elmas ve altındır. Altınları kuşları geliştirmek için kullanacaksınız, Elmaslar ise özel kuşları kuluçkadan çıkarmakta çok işinize yarayacaktır. Ayrıca her kuş türünü 20.kademeden sonra evrimleştirmek zorundasınız bunu yapabilmeniz içinde evrim taşı denen taşlardan toplamalısınız, her kazandığınız döğüşte mutlaka 5-10 arası evrim taşı kazanacaksınız ama bunları dikkatli kullanmalısınız. 1 ve 2 Yıldızlı bir kuşu evrimleştirmek ile uğraşmamanızı tavsiye ederim. 3 Yıldızlı kuşlarıda evrimleştirdikten sonra çok fazla seviye atlatlamaya 4 ve 5yıldızlı kuşları kuluçkadan çıkarmaya odaklanmanızı tavsiye ederim.  Oyunun Haritasında her kuş için ayrılmış olan bir bölge vardır. O bölgeleri tamamladıktan sonra süper evrim için gerekli olan sıvı kazanacaksınız. Bu sıvılar ise size 4 ve 5 yıldızlı kuşları süper evrime taşımada lazım olacak.

www.ucretsizprogram.org

Oyundaki Başlıca Bölümler ve Amaçları

Oyunda kuş yuvası olarak adlandırılan bölümde evrim, kuluçka, casus yuvası, kuş kolleksiyonu gibi bölümler mevcut.

Evrim Bölümünde kuşlarınızın seviyesini arttıracaksınız.

Casus Yuvasında; Casuslarınızı görebiliyorsunuz.

Kolleksiyonlar  bölümünde tüm kuş türleri ve düşman domuzlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi kuşun kaç gücü olduğu veya domuzların zayıf ve güçlü yanlarını görmeniz mümkündür.

[yasr_visitor_votes size=”large”]

 

 

 

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar