Bitdefender Mobile Security & Antivirus Ücretsiz

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiBitdefender
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Bitdefender Mobil Android sürümü ile Cep telefonu ve tabletinizde tam bir koruma sağlayan bir güvenlik paketidir.  Paket içerisinde tam bir koruma alanı oluşturacak bir çok etken vardır. Bunların başında çevrimiçi tarama gelmektedir.  Bitdefender 2019 mobile özelliklerine bakıldığında içerisinde barındırdığı VPN, Uygulama Kilidi, Tarayıcı güvenliği, E Posta koruması gibi özelliklerle göz dolduruyor.

Bitdefender Mobile Security Özellikleri

Bitdefender Vpn

Web ortamında kimliğinizi gizleyerek bilinmeyen olarak gezmenizi sağlayan ücretsiz günlük 200 MB ile sınırlandırılmış vpn hizmetidir. Amerika, İngiltere, Avusturya gibi bir çok yerde bulunan sunucular üzerinden hızlı ve güvenli sörf yapabilirsiniz.

Anlık Tarama On Acsess Güvenlik

Kötü Amaçlı yazılımlara web koruması sağlar. Tarayıcınız üzerinden herhangi bir tehdite karşı sizi tam olarak korumaya alır. %100e yakın bir mobil koruma sunar.  Tüm tarayıcılarda tam güvenlik sağlayarak uygulamalarınıza veya kişisel verilerinize karşı olabilecek bir güvenlik tehdidini bulaşma gerçekleşmeden tespit edip engeller.

Uygulama Kilidi

Uygulama kilidi önemli gördüğünüz uygulamalarınıza bir parola ile giriş, silme, düzenleme gibi o konularda müdahaleyi kısıtlama imkanı sağlar. Çok önem verdiğiniz bir bankacılık uygulamasının bir başka yazılım tarafından değiştirilmesi veya önemli bir iş uygulamanızın silinmesine karşı tüm tedbirleri alır.

 Anti-Theft

Anti Theft cihazınızı uzaktan izleme, verilerinizi anında silme, cihazınızı kullanıma kilitleme gibi bir çok şekilde elinizde olmayan sebeplerle müdahale etmeniz gerektiği anlarda kullanılabilir. Birisi tarafından çalınan telefonunuzu kolayca kilitleyebilir, cihazınızın bulunduğu yeri bulabilir veya verilerinizi silerek bir başka kişi tarafından ele geçirilmesinin önüne geçebilirsiniz.


WearON –

Bitdefender Mobile Security korumanızı akıllı saatiniz için de kullanınmanız için tasarlanmış bir özelliktir. Tüm güvenlik ve koruma prosedürlerini WearON sayesinde akıllı saatinize aktarabilirsiniz.

Zararlı Yazılım Tarayıcısı

Zararlı Yazılım tarayıcısı ile Bitdefender Mobile Security hızlı bir şekilde cihazınızda zararlı yazılım olup olmadığını kontrol etmenizi sağlar.  Sürekli olarak kendini güncelleyen ve otomatik olarak yüklenen her uygulamayı taramak için tetikte bekleyen koruma görevlinizdir.

Hesap Gizliliği
E-posta adresinizi tam korumaya almak için tasarlanmıştır. Mailinizde bulunan bilgilerin sizin dışınızda bir başkası tarafından ele geçirilmesine veya müdahale edilmesine karşı koruma sağlar.  Bitdefender Mobile Security uygulamasını çalıştırarak hesap bilgilerinizin bir başka kişiye sızdırılıp sızdırılmadığını öğrenebilirsiniz.

Akıllı Kilit Açma
Eviniz gibi güvenli Wi-Fi ağlarına bağlandığınızda, Akıllı Kilit Açma, uygulamaları üzerindeki şifreleri etkisiz hale getirecektir.

Parmak izi Desteği
Parmak izinizle güvenli uygulamaların kilidini açın.

PIN Zaman aşımı
PIN korumalı uygulamalarınıza erişmek için yapılan ardarda beş yanlış denemeden sonra 30 saniyelik zaman aşımına uğradı.

Web Güvenliği
Web Güvenliği, kötü niyetli içeriği tespit eder ve tarama işlemini en popüler tarayıcılar için güvende tutar.

Anti-Hırsızlık
İnternet bağlantısı olan her hangi bir cihaz üzerinden, Android cihazınızı kilitleyin, yerini belirleyin, alarm çaldırın ya da içerisindeki verileri silin.
Anti- Theft ayrıca telefonunuz dinlemenize SMS komutları göndermenize izin verir.
Ayrıca, SIM kartın değişme durumunda da sizi uyaracaktır.

Şipşak Fotoğraf
Telefonunuz, yokluğunuzda telefonunuza müdahale etmeye çalışan herhangi birinin fotoğrafını çekecektir.

 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar