Bitdefender USB Immunizer indir

Bitdefender USB Immunizer indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.88 Mb
ÜreticiBitdefender
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.88 Mb)
504 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Bitdefender USB Immunizer, usb veya flash disk benzeri harici disk ve depolama birimlerinden dosyalarınızı bilgisayarınıza veya tam tersi olarak bilgisayarınızdan usb diskinize virüssüz olarak kopyalamanıza olanak sağlayan ücretsiz bir usb koruma programıdır. Bedava olarak kullanıma sunulan bu yazılım bittdefender güvencesindedir. Autorun yüklenerek virüs dosyasının bilgisayarınıza yüklenmesini olanak sağlayacak tüm açıkları kapatan yazılım sizi virüs bulaşmadan korumaya alır.

bitdefenderusbimmunizerTrojan.AutorunInf, worm (Win32.Worm.Downadup) Worm.Autorun.VHD  türü virüs ve casus yazılımlara karşı tam koruma sağlayan program bittdefenderin istemsiz olarak yüklenen bu tip zararlılara karşı sunmuş oludğu bir çözümdür.

Sadece usb ile değil CD-ROM / Dvd Rom gibi medya türü cihazlardan yüklenen özellikle Windows XP döneminde tanıştığımız Autorun özelliğini kullanan zararlılara karşı  koruma olarak gelmiştir ve çokçada kullanılmış bir koruma programı olan Bitdefender USB Immunizer, bilgisayarınızda olması gereken bir yazılmdır. 

USB immunizer bu büyüyen soruna BitDefender yanıttır.

 

504 kez indirildi
Halit Vuran