Command & Conquer: Rivals PVP

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiEa Games
  • İşletim Sistemi A

Command & Conquer en sonunda Androide de geldi. Command Conquer Strateji dünyasının en çok bilinen oyun serisinin genel adıdır. Red Alert ile başlayan ve CC general ve Eki ZeroHour ile devam eden PC dünyasının en iyi strateji oyunlarını üreten Ea Games Şimdide Android için bir Command Conquer Serisi yaratarak adım attı. Ea Games İlk mobil deneyimi olan Command & Conquer: Rivals PVP Pc dünyasındaki oyunlarının kalitesinin altında ezilsede başlangıç olarak iyi diyebileceğimiz oynanabilirliği fena sayılmayan bir oyundur. 

Command & Conquer: Rivals PVP Neler Vadediyor. 

Mobil platform üzerinde gerçek zamanlı kusursuz strateji oyunu Command & Conquer™: Rivals ile Tiberium Savaşı’nda ordunu zafere taşı! Global Savunma İnisiyatifi ve Nod Kardeşliği’nden Kumandanlarla savaşta düşmanına hükmet. Eşsiz bir kumandan, piyade birlikleri ve araçlarla ordunu özelleştir. Bire bir savaşlarda rakiplerinin topraklarını fethet ve kuvvetlerini stratejilerin doğrultusunda yönlendirerek bütün savaşlardan zaferle çık. Bu savaşta hakimiyet kazanmak, güç kazanmak demek. 

Command & Conquer: Rivals PVP

Command & Conquer: Rivals PVP

ORDUNA HÜKMET
Command & Conquer: Rivals oyununda zaferle mi yoksa hüsranla mı karşılaşacağın becerilerinin ardında yatan stratejiye bağlı. Kuvvetlerini komuta etmesi için bir Kumandan seç; her Kumandan, yaklaşımını etkileyebilecek ve savaşın gidişatını değiştirebilecek güçlü yeteneklere sahiptir. Piyadeler, tanklar, hava araçları ve yüksek teknoloji ile donatılmış devasa silahlarla sana galibiyet kazandıracak kombinasyonlar oluştur. Kumandanının eşsiz yeteneklerine uygun şekilde ordunu özelleştir, daha sonra topyekun yürütülen savaşta dehşet uyandıran silahlar ve araçlarla düşmana saldır.

SAVAŞ MEYDANINDA RAKİPLERİNE HÜKMET
Haritada üstünlük kazanmak için gerçek zamanlı mücadele yürütürken diğer oyuncularla bire bir savaşlara gir! Hangi safta savaşacağını seç: Global Savunma İnisiyatifi mi, Nod Kardeşliği mi? Değerli malzeme konvoyları sayesinde malzeme ikmali yap ve ordunu destekle. Kumandanlarını, silahlarını ve yeteneklerini geliştirecek müthiş ödüller kazanmak için günlük görevleri tamamla. Her zaferle birlikte ordunu genişlet ve lider tablolarında yüksel!

Command & Conquer: Rivals PVP Oynanışı

Command & Conquer: Rivals PVP oyununu yükledikten sonra karşınıza çıkacak ilk pencerede yaşınızı girmeniz istenecek. Buradaki barı kaydırarak yaşınızı 18 ve üstüne getirmeniz gerekiyor.  Daha sonra sizden bir kaç izin isteyecek olan oyun bu izinleri vermenizden sonra kısa bir güncelleme kontrolü yapacak ve güncelleme bittikten sonra hikaye başlayacaktır.  

Oyun başlar başlamaz hemen kısa bir eğitim ve tanıtım oyunu açılacak. İlk görevimizde bize farklı bir kaç ekip gösterilecek. İlk oyunda hemen füzeyi rakibe atmak için boşuna uğraşmayın sonuçta bu bir similasyon ve size oyunu öğretmeyi hedefliyor. Oyunda üniteleri kımıldatmak için önce o üniteye dokunmanız daha sonra onu gitmesini gerektirdiğiniz yeri göstererek ilerletmeniz gerekiyor.  İlk görevi bitirdikten sonra oyuna başlayabilmeniz için size bir kaç ekipman ve biraz para bonusu veriliyor. daha sonra oyun sürekli gelişim üzerine kurulu olduğu için yeni binalar yeni üniteler yeni para kaynakları yaratmanız gerekiyor. 

Command & Conquer: Rivals PVP İndir ve Kur

Comand Conquer oyunu ücretsizdir. Google Play Store sunucularından indirilecek oyun için Hemen indir düğmesine tıklamanız ve arkasından açılacak olan kurulum sayfasında Kur düğmesine basmanız yeterlidir. Oyun her ne kadar ücretsiz olsada oyun içi satın almalar önermektedir. Oyunu normalde sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz satın alma yapmadan kolaylıkla bir çok aşamayı geçebileceğiniz şekilde tasarlamışlar ama bazı özel birlikler ve çok zorlu durumlarda paranıza göz diktiklerinide söyleyebilirim.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
luctus eget elit. Sed sem, odio accumsan efficitur. tristique Donec