Drops Dil Öğrenme Uygulaması

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiLanguage Drops
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Drops: 31 yeni dil öğren

Drops İngilizce dahil olmak üzere toplam 31 farklı dili öğrenebileceğiniz bir dil öğrenme uygulamasıdır. Kullanıcı oyları ile  2018 Yılının en çok beğenilen uygulaması seçilen drops bu konuda kesinlikle bunu hakkeden bir Android uygulamasıdır.  Çok basit bir anlatımla sizlere kelime kelime yabancı dil öğreten çok verimli bir uygulama olan Drops ücretsiz sürümünde 10 saatte bir 5 dakika kullanım izni vermektedir.  Drops premium apk  edinmek için ise çeşitli paketler satın almanız gerekiyor.  Premium Paket içerisinde tüm bölümler açık ve 31 dilin tamamını öğrenmek için dersler bulunmaktadır. Uygumaayı ilk çalıştırma aşamasında sizden öğrenmek istediğiniz dili seçmenizi istiyor. Dil seçimi yaptıktan sonra basit kelimeler ile size hemen bir başlangıç ve ısınma paketi sunuyor. İlk kullanımda birde 5 dakika bonus hediyesi oluyor. Tabi sonrasında satın Alma önerileri karşınıza çıkıyor.  Hakkını vermek gerekir ki drops gerçekten kaliteli bir içerik sunuyor ve istediği parayıda hak ediyor.

Kelime öğrenmenin, alışılmış, sıkıcı ezberciliğin yerine, adrenalin dolu bir oyun olabileceğini hayal edin. İşte bu Drops: “sıkıcı” kelimesini dil öğreniminden çıkartıyor. Faydalı kelimeler, muhteşem minimalist illüstrasyonlar ve hızlı mikro oyunlar aracılığıyla hafızanıza giriyor.
Eğlenceli tarafı mı? Günde yalnızca 5 dakikanızı alıyor. Aslında bu aldığınız zamanın tamamı! Çılgınca mı? Evet. İşe yarıyor mu? Kesinlikle!

Drops İle Öğrenilebilecek Diller 

🇰🇷 Korece
🇯🇵 Japonca
🇨🇳 🇭🇰 Çince (Mandarin & Kanton)
🇪🇸 🇲🇽 İspanyolca (Kastilya & Latin Amerika)
🇺🇸 🇬🇧 İngilizce (Amerikan & Britanya)
🇫🇷 Fransızca
🇩🇪 Almanca
🇳🇱 Hollandaca
🇮🇹 İtalyanca
🇷🇺 Rusça
🇵🇹 🇧🇷 Portekizce (Avrupa & Brezilya)
🇮🇱 İbranice
🇸🇦 Arapça
🇹🇷 Türkçe
🇵🇭 Tagalog (Filipin dili)
🇻🇳 Vietnam dili
🇮🇩 Endonezya dili
🇩🇰 Danimarka dili
🇸🇪 İsveçce
🇳🇴 Norveçce
🇮🇸 İzlandaca
🇭🇺 Macarca
🇮🇳 Hintçe
+ Esperanto dili

Drops Hakkında Üretici Açıklaması 

👀 Drops %100 görseldir: Anlamı anadilinizle doğrudan bağlamak için resimler kullanıyoruz! Aracı yok. Daha hızlı, daha iyi ve daha eğlenceli! 🙂
🏎️ 5 dakika oturum limiti: Öğrenme süresini sınırlamak mantıksız gelebilir fakat bu Drops’a karşı dil öğreniminden bahsettiğimizde çokta kötü bir şey olmayan, aşırı bağımlılık yapıyor. Giriş engeli yok. Bahaneler yok: DAİMA 5 dakikanız vardır!
🕹️ Kolay pratik: Oyunların neden bu kadar eğlenceli ve bağımlılık yapıcı olduğunu inceledik ve oyun oynayarak zaman kaybetmek yerine, değerli bir şey inşa ettiğiniz, aşırı derecede sürükleyici bir uygulama yaratmak için, aynı esası Drops’a uyguladık: yeni bir dil öğrenimi.
⚡Hızlı adım: Hızlı adıma inanıyoruz, telefonunuzun klavyesiyle yazmak hızlıdır. Hızlı kaydırmalara ve dokunmalara merhaba deyin! 5 dakikanızdan en iyi şekilde yararlanmak için bu ekstra saniyelere ihtiyacınız olacak 😉
🎯 Kelime odağı: Dil bilgisi yok, yalnızca yüksek pratiklik değeri olan, küratörlü kelimeler var. Drops yalnızca bir şeye odaklanıyor ve bunu gerçekten çok iyi yapıyor. Ayrıca Drops, Korece, Japonca, Çince, İbranice, Arapça, Rusça ve Hintçe dillerinde yeni başlayanlar için, “alfabe” kursları öğretiyor.
💁 Öğrenme alışkanlığı kazanma: Drops sizi bir dil öğrenme bağımlısına çevirmek istiyor. Öğrenme aracınız ne kadar etkili olursa olsun, eğer onu her gün kullanmazsanız, gerçekten işe yaramaz. Drops zihninizi kandırıyor ve sizi daha iyi yapıyor!

Drops’taki Diller
Drops ile öğrenebileceğiniz geniş dil seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz ve neredeyse her ay yenilerini ekliyoruz. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca gibi alışılmış dillerin yanı sıra, egzotik olanlar da mevcut: Japonca, Çince, Korece, Arapça, İbranice, Portekizce, Rusça, Danimarka dili, Macarca, Hintçe, Tagalog veya İzlandaca!

Son zamanlarda lehçeleri de ekledik! Artık Mandarin Çincesi & Kanton, Kastilya İspanyolcası & Latin Amerika, Amerikan İngilizcesi & Britanya ve Avrupa Portekizcesi & Brezilya arasında seçim yapabilirsiniz. Hatta her bir dili eş zamanlı olarak, ücretsiz öğrenebilirsiniz! Aktörlerin ve aktrislerin seslerinden kaydedilmiş, güzel kelime telaffuzlarımızdan dolayı gurur duyuyoruz!

Drops serbest öğrenicilere, ücretsiz, tam bir paket sunar: Aşırı hızlı ve çok eğlenceli, günlük 5 dakika öğrenme, 99 konuda,1700’den fazla kelime. Daha istekli dil öğrenicileri, daha fazla ilerleme sağlamak ve tabi ki sınırsız öğrenme süresi için, premium özelliklere abone olabilirler.

Giriş seviyesine aylık abonelik, 2.99$’dır.

Drops’taki misyonumuz, dil öğrenme bilgisi ve yeteneği olan dünya insanlarını hepimizin konuştuğu, evrensel dilleri kullanan, özel bir araç aracılığıyla güçlendirmektir.

Drops Android Apk İndir ve Kur

Drops Google Play Store Sunucuları üzerinden güvenli olarak indirilmektedir. Hemen İndir Düğmesine dokunduktan sonra indirme sayfasına 10 saniye içerisinde yönlendirileceksiniz. Kurulum Sayfası karşınıza geldiğinde KUR düğmesine basmanız halinde kurulum başlayacak ve hızlı bir şekilde sonlandırılacaktır. Uygulama internet bağlantısı gerektirmektedir.

Drops Videolu Tanıtım 

Drops Uygulamasını daha iyi anlayabilmeniz ve çalışma prensibini kavrayabilmeniz için bu kısa tanıtım videosu size ışık tutacaktır.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar