fizy indir

fizy indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiTurkcell Aş
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
855 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Fizy Müzik dinleme uygulaması Turkcell tarafından geliştirilmiş kaliteli bir müzik dinleme indirme uygulamasıdır. Turkcell hattına sahip olmasanız bile indirip müzik dinleme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Ama turkcell hattına sahip iseniz dinlediğiniz müzikler internet kotanızdan harcanmaz. Tüm fizy içeriğindeki video ve şarkılar tamamen ücretsizdir.   Fizy ile kolayca dinlediğiniz şarkıları cep telefonuza indirebilirsiniz. 

Fizy uygulaması Sayesinde ;
– Sınırsız sayıdaki içerikten şarkıcı veya albim bazlı arama yaparak müzik dinleyebilir veya video kliplerini izleyeblirsiniz.
– Daha önceden hazırlanmış listelerden istediğinizi seçerek hazır listelerin keyfini sürebilirsiniz. Sizinle aynı hüznü taşıyan birinin tarzını veya mutluluk anındaki kişilerin ruh hallerini sizde yaşayabilirsiniz.
– Bir çok müzik türünden istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Caz, rap, Pop gibi bir çok radyo türünü seçim yaparak dinlemeniz mümkündür.
– Dinlediğin şarkıları mp3 formatında ve video klipleri cep telefonuna indirebilirsiniz.
– Şarkı ve video seçimi yaparak kendi tarzınıza uygun listeler yapabilirsiniz.
– Hazırladığınız şarkı listelerini çevrim dışına alma özelliğini kullanarak internet bağlantısı olmadığı anlardada dinleyebilirsiniz.
– Dinlediğiniz ve çok beğendiğiniz şarkıları sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Facebook’ta ve Twitter paylaşım düğmeleri ile koyaylıkla paylaşma şansına sahipsiniz.

Fizy Uygulamasını tüm Türkiye Android kullanıcıları indirebilir ve sınırsız bir şekilde ücretsiz olarak kulllanabilirler.

 

855 kez indirildi
Halit Vuran