Free YouTube Download Youtube Video indirme Programı

Free YouTube Download Youtube Video indirme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.19 Mb.
ÜreticiDVDVideoSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (33.19 Mb.)
1157 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

YouTube Downloader (Youtube Video İndir), Ücretsiz olarak çok hızlı bir şekilde youtube üzerinden videoları indirmenizi sağlayan  Free YouTube Download programı kolay ve pratik indirme yapması ile göze çarpıyor.

Tartışmasız Dünyanın en popüler video paylaşım ve içerik sitesi olan YouTube bir çoğumuzun ilgisini çekecek milyonlarca videoyu içerisinde barındırmaktadır. Bizde her seferinde bu videoları tekrar tekrar izlemek istiyor isek en iyisi bilgisayarımıza indirmektir.  Bunu yapan bir çok program söz konusu bunların içinde ücretsiz ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan programların başında ise Free Youtube Download gelmektedir.

free-youtube-downloader-indirProgram içerisinde çok fazla menü, ayar bulunmamaktadır. Kullanıcı tarafından hiç zorluk çekmeden işinizi yapmanıza olanak sağlar. Videoları istediğiniz kalite ve formatta (mp4,avi,mpeg vb.) indiren yazılım aynı zamanda bir kanaldaki tüm videoları veya bir kullanıcıya ait tüm videolarıda tek seferde bilgisayarınıza tek tuşla indirebilir.  Sadece bir indirme programı değil aynı zamanda program üzerinden sayısız youtube kanalınıda izleyebilirsiniz ve bu izleme esnasında hoşunuza gideni tek tık ile indirebilirsiniz.

Programının Başlıca Özellikleri

  • YouTube liste oluşturarak bu listeyi topluca indirme
  • Bir youtube kullanıcısına ait tüm videoları tek seferde indirme
  • Youtube ait bir kanaldaki tüm videoları tek tuşla indirme
  • Favorilerinize eklediğiniz tüm videoları tek seferde indirme
  • İndirme esnasında Video kalitesini ayarlama
  • Birden fazla formatta indirme yapabilme

free_youtube_download_programiNot: Kurulum esnasında, toolbar, anasayfa değiştirme gibi bazı seçenekler söz konusudur. Kurulum esnasında bunları devre dışı bırakarak kurmanızı tavsiye ediyoruz. 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1157 kez indirildi
Halit Vuran