Google Authenticator Android Apk

Google Authenticator Android Apk

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
158 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Google Authenticator Doğrulama Uygulaması – Nedir- Nasıl Çalışır- Ücretsiz İndir

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Google Authenticator, bankaların kullandığı doğrulama kodu gibi bir özellik ile telefonunuzu doğrulama kodu veya Qr kod ile katmanlı güvenlik oluşturmanız için tasarlanmış bir uygulamadır. Özellikle son zamanlarda sanal kripto paralar için işlem yapan sitelerde güvenlik adımı olarak kullanılmaya başlanmıştır.  Uygulama google tarafından geliştirilmiştir ve güvenlidir. Akıllı telefonunuzda 2 Adımlı Doğrulama kodları oluşturur. Bu kodları kullanarak hesabınızın çalınmasına engelolursunuz. Google Authenticator nasıl çalışır derseniz çok basittir. Uygulamayı indirin doğrulama kodu gerek duyduğunuz sitede karşınıza çıkacak kare kodunu okutun ve ekranızda size vereceği şifreyi ilgili bölüme yazın.

Herhangi bir sebep ile cep telefonunuzu formatlarsanız veya telefonunuz sıfırlanır ise kurtarma işlemi için öncelikle gmail hesabınıza erişmeniz ve gmail hesabınızdan iki adımlı doğrulamayı yaparak kodlarınıza erişebilirsiniz.

Üretici Açıklaması :
2 Adımlı Doğrulama, oturum açarken ikinci bir doğrulama adımının gerçekleştirilmesini zorunlu tutarak Google Hesabınız için daha güçlü bir güvenlik sağlar. Şifrenize ek olarak, telefonunuzda Google Authenticator uygulaması tarafından oluşturulmuş bir kodu da belirtmeniz gerekir.
Özellikler:
* Doğrulama kodlarını veri bağlantısı olmadan oluşturun
* Google Authenticator birçok sağlayıcı ve hesapla çalışır
* Android Wear desteği
* Koyu renk tema kullanılabilir
* QR kod ile otomatik kurulum

İzin bildirimi:
Kamera: QR kodu kullanarak hesap eklemek için gerekir

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

158 kez indirildi
Halit Vuran