Google Play Services Apk

Google Play Services Apk

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.41 Mb
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (29.41 Mb)
681 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 1]

Google Play Services Son Versiyon indir ve Yükle

Google Play Services 11.3.02-Google Play Servisleri Uygulamasını herhangi bir sebeple silerseniz veya eski bir versiyonu yüklü ve güncelleyemiyorsanız bu uygulama ile son versiyona yükleyebilir ve yeni oyun ve uygulamalara erişebilirsiniz.  Google Play Hizmetleri android cihazınıza yüklemiş olduğunuz tüm uygulamaların güncellemelerini, versiyon değişikliklerini anlık olarak kontrol eder aynı zamanda play store yüklenen milyonlarca oyuna ve uygulamaya kolayca erişmenizi sağlayan bir aracı uygulamadır. Google Play Services ile Google hizmetlerinin doğruluğunu onaylayabilirsiniz. en son kullanıcı gizlilik ayarlarına ulaşabilir ve daha az enerjiyle en yüksek kalitedeki yer-tanımlama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, Google Play Services cihazınızı kullanma deneyiminizi zenginleştirir. Çevrim dışıyken arama yapmanızı sağlar, daha kapsamlı haritalar sunar ve RAM kapasitesini en yüksek seviyeye getirerek oyun deneyiminizi geliştirir.

Google Play Services içindeki diğer menü seçenekleri ile kendi uygulamalarınızı yönetmenizi sağlar (sadece kurulu olan uygulamalar olması gerekmez) ya da Google Fit’i de içeren konumunu ayarlar.

Google Play Services Android işletim sistemine sahip bir cihaz için gerçekten gerekli bir uygulamadır, çünkü onsuz, bir çok diğer uygulama problem yaşamaya başlar.

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 1]
681 kez indirildi
Halit Vuran