Habbo Hotel Türkçe Oyna

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiHabbo
 • İşletim Sistemi B
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Habbo Hotel Ücretsiz İndir ve Oyna

Habbo Hotel dünya çapında 8 milyon civarında kullanıcının oynadığı ekran ve grafik olarak çok şey vaadetmeyen ama konu ve oyananış olarak sizi müptelası yapabilecek bir oyundur. Oyunun oynanışı internet tarayıcıları üzerinden olduğu için öncelikle kayıt gerektirmektedir. Kayıt olmak için hemen indir düğmesine basmanız ve karşınıza gelecek ekrandan kayıt olmanız yeterlidir. Habbo hotel Türkçe olarak oyananabilmektedir ayrıca 11 farklı dil desteğide sunar.  Oyunda size tanınan alanda bir eviniz oluyor. Bu evi dekore ederek ziyaretçilerinizi ağırlayabilirsiniz veya sizde diğer online oyuncuların evine konuk olarak onların dizaynlarına bakabilirsiniz.
Habbo Hotel içerisinde ayrıca kendinize evcil hayvanlar edinmeniz mümkündür. Onları yetiştirebilir veya gıdalarından faydalanabilirsiniz. Facebook üzerinden tüm arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.
Üretici Açıklaması  ; 

HABBO NEDİR?

Habbo, içerisinde yarattığın avatarın ile arkadaşlar edinip sohbet edebileceğin, odalar kurarak oyunlar tasarlayıp oynayabileceğin ve yaratıcılığını kullanarak çok daha fazlasını yapabileceğin çevrimiçi ve piksel sanat tarzı ile oluşturulmuş sanal topluluktur.” Harika insanlarla dolu bu ilginç yerde nerdeyse her şey mümkün…

BİR OYUNDAN DAHA FAZLASI…

Topluluğunu bul

Habbo’da keyifli vakit geçirmenin tek yolu avatarını son moda kıyafetlerle giydirmek değildir. Yüzyılın mimarı olup büyüleyici binalar inşa etmek ister miydin? Mimarlar Kulübü tam sana göre! Çılgın oyun kurma becerilerini herkese göstermek ve arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Yarışmalarımıza katıl! Selfi ve komik fotoğraflar çok mu hoşuna gidiyor? Kamera özelliğimizde eğlence sınırsız!

TOPLULUĞUNU BUL

Arkadaşlarınla sohbet edip takılmaktan mı hoşlanıyorsun? Habbo Grupları, forumları ve rol yapan topluluklar başlangıç için iyi seçenekler. Orduya katıl be görev için üniformanı giy, pelerinini kuşan ve dünyayı kurtar, podyumda boy göstermek için Hobbo Modasını takip et, hemşire ol ve piksel hayatlar kurtar. Şimdi katıl ve sonsuz rol yapma olanaklarını keşfetmeye başla!

KENDİNİ İFADE ET

Kendini ifade et

Habbo için yaratıcılık ve orijinallik Habbo! Her hafta katılman için birçok harika yarışma düzenlenir. Oda tasarımından fotoğraf çekimine, piksel videolardan labirentleresanatsal kabiliyetlerini ortaya çıkaracak ve harika başarılar ve ödüller kazanabileceğin tonlarca fırsat! Kendini yaratıcı mı hissediyorsun? Topluluk sayfamızdaki Haberlerkısmına göz at ve haftalık eğlenceli yarışmalarımızdan haberdar ol!

HER ZAMAN ÜCRETSİZ OYNA.

Habbo ücretsiz oynanan bir oyundur, yani tek kuruş bile ödemeden binlerce odayı gezebilir, görevleri tamamlayabilir, sohbet edebilir ve ödüller kazanabilirsin!

Bazı oyun için ‘ekstralar’; evcil hayvanlar, Habbo Kulüp üyeliği ve mobiler Habbo Kredisiyle satın alınabilirler.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar