Helix Jump indir Ücretsiz

Helix Jump indir Ücretsiz

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu117.9 Mb
ÜreticiVoodoo
İşletim Sistemiİos 8.0+
Eklenme Tarihi6 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (117.9 Mb)
68 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Helix Jump Yeni Akım Ios Oyunu Ücretsiz Oyna ve indir

Helix jump son zamanlarda acayip ilgi çeken bir iphone ve ipad oyunudur. Ios tabanlı tüm cihazlarda kolaylıkla yüklenebilir ve oynanabilir. Oyunun temel olarak oynanışı çok basit doğru bir şekilde yukardan aşağıya düşen topunuzu sürekli olarak bir alt kademeye geçirmeye çalışmalısınız. Çokça zaman harcayacağınız bir o kadar eğlenceli bir ios oyunu olan Helix jump Türkçe dil desteği sunmasada çok fazla yabancılık çekmeyeceğinizi kolaylıkla söyleyebiliriz. İngilizce ve fransızca başta olmak üzere 8 ayrı dil seçeneği mevcut.

Oyunun temel amacı level atlamak gibi görünsede aslında en yüksek puanı almak daha önemli bu oyunda, daha sonra sürekli level atlayarak zorluk derecelerinin arttığı yerlerde ustalığınızı göstermeye başlıyorsunuz. Zevkli kolay bir kontrole sahip ama bir o kadarda zorlu bir oyun olan Helix jumpu güvenle indirebilirsiniz.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

68 kez indirildi
Halit Vuran