My Ether Wallet İndir – Mew İndir

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiMyEtherWallet
  • İşletim Sistemi A

Orjinal Ethereum Kripto Para Cüzdanı

Mew olarak bilinen orjinal Ethereum Cüzdanı olan My Ether Wallet en güvenilir ERC20 Kripto para cüzdanlarının başında gelmektedir. Özellikle Airdrop ile uğraşmayı seviyor iseniz bu cüzdanı mutlaka edinmelisiniz. My ether wallet ile ethereum kökenli tüm token ve coinleri saklayabilirsiniz. Buda hatırı sayılır bir alanı kapsadığı anlamına gelmektedir.

my ether wallet

My Ether Wallet Özellikleri

MyEtherWallet (MEW), yeni bir ETH cüzdanı oluşturmak için üç yol sunar. Bunlar MEWconnect, Keystore dosyası veya Mnemonic cümlesi aracılığıyladır.  Bunların içerisinde En güvenilir olan MewConnecttir.

MEWconnect nedir?

MEWconnect MyEtherWallet için bizim arkadaşı mobil uygulaması. Tüm donanım olmadan donanım cüzdanı diyoruz. Tüm Android ve iOS akıllı telefonlar için artık hazır! Daha fazlasını buradan okuyun .

MEW Donanım Cüzdan Desteği

MEW, Ledger Nano S veya Trezor gibi donanım cüzdanları ve MetaMask gibi üçüncü taraf cüzdanları dahil olmak üzere birçok farklı cüzdan türünü destekler.

Mev İle Transfer Nasıl Yapılır?

MEW, ETH veya ERC20 tabanlı tüm token ve coinleri transfer ücreti ödemeden yollamanıza izin verir. Ethereum blockchain’in kullanımı ETH için ödenen gası alır, Bu miktar sizin tarafınızdan belirlenir. İşleminizin sağlıklı olarak yerine ulaşması için 2-3 işlemde bir 0,01 ETH transfer ücreti ödemeniz sistemin daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

Şifrenizi Asla Kaybetmeyin

MeW Şifre konusunda çok acımasızdır. Eğerki şifrenizi kaybettiyseniz asla geri dönüşü yoktur. İçinde olan tüm değerleri sonsuza kadar kaybedersiniz. Şifremi / özel anahtarımı unuttum! Ne yapabilirim? sorularına MEW bizim sorunumuz değil diyerek cevap vermektedir. Bu nedenle şifrelerinizi mutlaka biryerlere not almalısınız.

Mew Android Cüzdan İndir ve Kur

Mew Android uygulaması aynı zamanda Mewconnect görevi görmektedir. İndireceğiniz uygulama ile bir şifre oluşturarak kayıt olacaksınız. Daha sonra pc ile bağlantı kurmak istediğinizde MEW resmi sitesinde barkodu telefonunuzdan okutarak hızlıca cüzdanınıza erişebilirsiniz.

My Ether Wallet cüzdanı Google play store sunucuları aracılığı ile indirilmektedir. Uygulamayı indirmek için Hemen indir düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
ut tempus tristique ut non et, ut dolor. id, leo. elit. libero.