Ne Zaman Emekli Olurum Android Uygulaması

Ne Zaman Emekli Olurum Android Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.7 Mb
ÜreticiKredi Hesaplama
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.7 Mb)
119 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Emeklilik Yaşı Hesaplama Ücretsiz Android Uygulaması

Ne Zaman Emekli Olurum uygulaması ile SGK, (SSK, Bağkur ) katılımcıları gün sayılarını ve gerekli bilgileri girerek emekli olacakları yaşı hesaplayabilirler.  Ne zaman emekli olurum uygulaması Android cihazlarda çalışmaktadır. Uygulama sizin gireceğiniz bilgilerin doğruluğuna göre Sgk tarafından yayınlanmış olan emeklilik şartları kriterlerine göre hesaplama yapmaktadır.

Emeklilik Yaşı Hesaplama Uygulaması Kullanımı

sgk ne zaman emekli olurum

Uygulama oldukça basit bir şekilde kurgulanmıştır. Bu hesaplamayı yaparken sizden doğum tarihiniz, ilk sigorta başlangıç tarihiniz ve Sgk, bağkur ve diğer sandıklara ödemiş olduğunuz prim günlerinizin bilgilerine ihtiyaç duyacaksınız. Bu bilgileri uygulamaya doğru olarak girdikten sonra size emeklilik şartlarınızı gösterecektir.

Android Tabanlı Cep telefonları için geliştirilmiş bir mobil uygulamadır. Tüm veriler sgk tarafından sağlanmaktadır. Burada çıkan sonuçların bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Sadece Bilgi amaçlı olup en kesin bilgi SGK il müdürlüklerince verilmektedir.

SGK Sorgulama ve Emeklilik Hesaplama Uygulaması İndir

Uygulama güvenli olup Google Play Store üzerinden indirilmektedir. Uygulamayı İndirmek için hemen indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. 10 Saniye içerisinde ilgili sayfa üzerinden yönlendirme işleminiz gerçekleştirilecektir.

Uygulama ile ilgili olarak gözünüze çarpan eksiklik veya önerileri bizimle paylaşabilirsiniz.

119 kez indirildi
Halit Vuran