Organik Hit Arttırma Programı indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiOrganikhit.Net
 • İşletim Sistemi
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Ücretsiz organik Hit Artırma Programı

OrganikHit web siteniz için google üzerinden organik hit kazandırma temelinde hazırlanmış kredili bir hit arttırma programıdır. Kullanım ve diğer aşamalarda hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.  Hit Programı kurulum gerektirmez. Sıkıştırılmış dosyayı açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı kullanabilmek için öncelikle üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra program sizden hit almak istediğiniz kelimeleri girmenizi istiyor. Daha sonra ziyaret süresini belirliyorsunuz. Ortalama bir ziyaret süresi 2.5 dakika olup bu rastgele olarak değiştirilebilmektedir.  Organik Hit Programı sizin bilgisayarınızdan diğer siteleri gezdikçe sizde kredi kazanıyorsunuz. Kazandığınız krediler sizin sitenize organik hit olarak geri dönüş yapmaktadır.   Programın işe yarayabilmesi için sitenizin arama kelimesinde ilk 10 sayfa içinde yer alması gerekmektedir.  Alexa Değeri düşürme konusunda gayet işe yaradığını söyleyebilirim.

Eğer bu şekilde ziyaret yapmak yerine direk kredi satın almak isterseniz Programın web sitesine girerek organik hit paketlerinden dilediğinizi satın alarak kullanabilirsiniz.
Nasıl Kullanılır?
Programa üyelik oluşturuyorsunuz. Hesabım bölümünden arama sonuçlarından ziyaret almak istediğiniz kelimeleri ve ziyaret miktarını giriyorsunuz. 1 kredi = 1 ziyarettir. Daha sonra programı başlattıktan sonra her 5 dakikada 1 kredi kazanıyorsunuz. Kredileriniz harcanması belirlediğiniz kelimelerden google arama sonuçlarından ziyaret edilmiş olduğunuzu gösterir.

Organik Ziyaretler sitenize gelen gerçek kullanıcılardan daha etkilidir. Ziyaret uzunlukları minimum 2.5 dakikadır (Rastgele süre yapılabilir). Tamamı Google arama sonuçlarından sitenize gelen program kullanıcılardır. Aynı zamanda siteniz ziyaret edildikten sonra sitenizin alt sayfaları da rastgele linkler ile gezilir. Kullanıcıların %99’u Türkiye kaynaklıdır.

ORGANİK HİT KAZANIP KAZANDIRIRSINIZ

Son Sürüm Özellikleri
* 1 site görüntülemede 0.5 kredi kazanırsınız.
* Ziyaret uzunluğu 2.5 dakikadır(Rastgele süre yapabilirsiniz).
* Sitelerinize google dan kelime arama ile girildikten sonra alt sayfalara rastgele linkler ile siteyi gezer (Googlebot mantığı).
* System tray (saatin yanına küçülme)
* Browserdan gelen sesler büyük ölçüde engelleniyor.
* Kelimenizi eklerken 1-10 sayfaları arasında sitenizi otomatik olarak arar bulduğunda listeye ekler.
* Gece-Gündüz kullandığınızda bağlantınız koparsa 1.5 dakika sonra tekrar bağlanmayı dener ve bağlanır kredi kazanmaya devam edersiniz.
* İstediğiniz kelimeden istediğiniz kadar ziyaret alırsınız. Kelime bazlı limit koyabilirsiniz.
* Ram ve cpu optimize modülü ile düşük ram tüketimi.

Sistemi Kaç Kişi Kullanıyor?
Şuan sisteme kayıtlı 130.965+ kullanıcı bulunuyor. Programda anlık ortalama 12.000 online kişi bulunuyor. 24 saat içinde ortalama 50.000 farklı kullanıcı programa giriş yapıyor. Programın kullanıcı sayısı ortalama günlük 100-150 kişi artıyor.

PROGRAMIN SİTENİZE KAZANDIRDIKLARI

Google açısından Yararı

1. Kelime bazlı yükseliş. (4.sayfadan 2.sayfaya gibi)
2. Google dan kelime ile siteye ziyaretçi girmesi ile birlikte Googlebot da sitenize girer. Buda hızlı indexlenmenizi sağlar.

Alexa Yararı

Search: Arama ile gelen ziyaretçi oranınız artacaktır
Time on site: Ziyaretçilerinizin sitede kalma süresinin uzunluğu artacaktır
Bounce: Ziyaretçinin tek sayfa gezmesi anlamına gelir. Bu oran düşükse ziyaretçi alt sayfalarıda geziyor demektir. Program sitenize google dan kelime arayarak girdikten sonra diğer alt sayfalarıda rastgele gezecektir.
Pageview: Sayfa gösteriminiz artacaktır.
ve sitenizin popülerligi artacaktır.
Ayrıca tüm ziyaretçiler Türkiye’den olduğu için Türkiye sıralamanız artacaktır.

Önerdiğim ziyaretçi miktarı sitenin gerçek ziyaretçinizin %20‘si olacaktır. Kesinlikle hiçbir yönden siteniz için zararı yoktur.

Gerekli bilgiler doldurulduğunda email adresinize gelen onay kodunu programa girişte girdiğinizde üyeliğiniz açılmış olacaktır.

Program türkçe ve kullanımı çok basitir.

Hesabınızı oluşturduğunuzda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not : Programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda mutlaka Net.FrameWork kurulu olmalıdır. olması gerekmektedir.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar