Pubg Mobile PC İndir

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiTencent Games
  • İşletim Sistemi W

PUBG Mobil PC Bilgisayarda oynayın

 Pubg Mobili pc de oynamak çok güzel olurdu değilmi. Sıkı durun artık bu mümkün.  son zamanlarda insanları saran bir mobil platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sanal gerçeklik üzerine kurgulanmışo lan oyunda amaç hayatta kalmak.  Oyun neredeyse tüm android cihazlarda oynanabilmektedir. Oyunun amacı mücadele üzerine kuruludur. Bu oyunda karşınızdaki 99 kişiyi alt edip en iyi olmak için savaşacaksınız. Oyun 64 Kmlik bir alana bırakılan oyuncuların zafer için savaşmaya balaması ile başlıyor. Kendi silahlarınızı, yaşam malzemelerinizi bulmanız çok önemli.  Oyunun pc için versiyonunu aramaya başladığınıza göre oyuna dair mutlaka fikrinizin olduğu ortadadır.  Ama Pcde oynamanın size daha iyi bir deneyim ve aynı zamanda hayatta kalkmak için daha fazla fırsat sağlayacağını unutmayın.

PUBG Mobile Pc İle Oynamak İçin Bluestacks İndir

Pubg Mobile Mac veya Bilgisayarda Nasıl Oynanır. 

Pubg veya diğer bir çok android oyununu mobil platformlardan Bilgisayara taşımak için mutlak suretle bir emülatöre ihtiyacınız var. Bu konudaki en iyi emulatör hiç kuşkusuz BlueSTACKStir  Birçok kişinin bu oyunu bilgisayarda oynayabilmek için sabırsızlandığını biliyorum. Pubg Mobile Bluestacks ile oynama özelliğ isayesinde ilk yapmanız gereken şey bluestacks emulatörü indirmek olacaktır. Daha sonra kurulum aşamasını geçtikten sonra Bluestacks içersinde google play hesabınız ile oturum açıp pubg uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirip kurulumunun tamamlanması aşamasını geçtikten sonra pcnizden artık Pubg mobile oynayabilirsiniz.

PUBG Mobile on PC with Bluestacks İndir 

Pubg Mobile Pcde oynayabilmek için ilk olarak sitemizde sağ üst köşede yer alan HEMEN İNDİR düğmesine tıklayarak bluestacks emulatörü indirmeniz gerekmektedir. Bluestacks emulatörü indirdikten sonra google play hesabınızla oturum açmalı ve buradan Pubg Mobile oyununu indirmelisiniz. Oyunu indirip emulatör içinde kurduktan sonra oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Pubg Mobile On PC BlueStacks Videolu Anlatım 

Pubg Mobile oyununu Bluestacks emulatör içersinde indirip çalıştırmanız için aşağıdaki videoyu inceleybilirsiniz.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
mattis sit tempus mattis felis eleifend efficitur.