Right Click Enhancer

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiRb Soft
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Right Click EnhancerRight Click Enhancer  gelişmiş bir sağ tık menüsü sunan pratik ve kullanışlı bir programdır. Right Click Enhancer Kullanımı  gayet basittir.

Google Translate Aracılığı ile Türkçeleştirilmiş Üretici Açıklaması

Windows İşletim sistemlerinde sağ tık menülerini zenginleştirerek size zaman kazandırır. Ayrıca hareket kabiliyeti verir. Çok sık kullandığınız öğeleri sağ tık menüsüne ekleyerek kolay ulaşım imkanını verir.

Bazen PC’nizin masaüstü kısayolları sürü ile darmadağın edilir. Sağ Hakkının Kısayollar Creator aracı Enhancer Professional dektop ve Windows Explorer sağ tıklama menüsüne en çok kullanılan uygulama, klasör ve dosyalar kısayollar eklemek için izin vererek bu sorunu kolaylıkla çözebilir Tıklayın. Ayrıca daha fazla kısayolları düzenlemek için sağ tıklama menüsüne alt menüleri ekleriz. Dosyalar için tarama yaparken aynı zamanda açık bir uygulama yapabilirsiniz Bu şekilde. Ayrıca kısayollar komut satırı parametreleri ekleyebilirsiniz. PC ya da sağ tıklama menüsüne performansında hiçbir dezavantajı sağ tıklama menüsüne eklemek nasıl alt menüler ve kısayollar çok olursa olsun yok.

Right Click Enhancer Videolu Kullanımı Anlatımı ve Ayarları

 

Kullanışlı sağ tıklayın tweaks ekle

Zaman kazandıran sağ tıklama tweaks

Günlük PC kullanımında bir süre sonra kesinlikle zaman kazandırır bazı sağ tıklayın seçenekleri özledim. Sağ bu kullanışlı işlevler eklemek için tasarlanmış Sağ tıklayın Enhancer arasında Tweaker aracını tıklatın. Bu araç dahil tüm tweaks eklendi ve tek bir tıklama ile kaldırılabilir.

Sağ Tweaker kopyalayarak veya dosyaları taşıma, dosyalar ve diğerleri yeniden adlandırma gibi ortak görevler arttırarak çalışma 100 saat tasarruf etmenize yardımcı işlevler ekleyebilirsiniz tıklayın.

Doğru olanlar doğrudan kullanıcılara değil, aynı zamanda Tweaker birçok özellik içerir tıklayın. Bu bir yerde Windows 7’nin tüm özelleştirilebilir seçenekler getiriyor ünlü Windows 7 God Mode kesmek içerir. Bu özelliklerden bazıları direkt olarak Denetim Masası’nda görünmez. Aynı zamanda sağ tıklama menüsüne msconfig (Sistem Yapılandırma Aracı) ve Problem Steps Recorder ekler. Bu iki seçenek pek çok kullanıcı bilmiyorum çalıştırma komutu ile kullanılabilir.
Eğer indirilen dosyaların bütünlüğünü kontrol etmek ve birbirleriyle dosyaları karşılaştırmanızı sağlar tweaks vardır. Bunu açmadan dosya içeriğini kopyalayabilirsiniz. Bu gibi diğer kullanışlı tweaks vardır, sadece buna inanmak için deneyin.

 

Sağ tıklayın Menüsünü düzenlemeden önce

SAĞ TIKLAYIN MENÜSÜNÜ DÜZENLEMEDEN ÖNCE

Sağ tıklayın Menüsünü düzenledikten sonra

SAĞ TIKLAYIN MENÜSÜNÜ DÜZENLEDIKTEN SONRA

Kolaylıkla sağ tık menüsü düzenleyin:

Right Click Enhancer Sağ Tık menüsü nasıl Düzenlenir Videolu Anlatım

PC’nizde yeni bir uygulama yüklediğinizde, bazıları sağ tıklama menüsüne yeni seçenekler ekler. Bu girişler uygulamayı kullanmak için hızlı bir yol sağlarken, tüm kullanıcılar yararlı buluyorum ve bazı zamanlar bu yeni seçenekleri sağ tıklama menüsü PC’nizin ekranında dışarı görünür çok yer alır. Bu uygulama istenmeyen sağ tıklama menü seçenekleri bu tür kaldırmak veya devre dışı bırakmanızı sağlar Sağ Editör aracını tıklatın.

 

Kolayca başka yerlere dosyalarını kopyalamak için menüye göndermek için klasör kısayolları ekleme

Kolaylığı ile dosya ve klasörleri kopyalayın

Eğer kapatacağı bulacaksınız, ona yeni bir konum eklemek için, aksi takdirde hiçbir aracı olmadan, Windows çok yararlı bir özellik Menü Gönder ancak biz flash sürücü şeyler kopyalamak yararlıdır istediğinizde. Şimdi bu uygulamanın Yöneticisi aracı Gönder yardımıyla bu çok yararlı özellikten yararlanmak. Yöneticisi Gönder Eğer tek bir tıklama ile o konuma dosyaları kopyalamak böylece, menüye senin Gönderen Yeni klasör kısayolu eklemek için izin verir.

Ayrıca hızlandırmak edebilirsiniz kopyalama veya taşıma işlemi sağ Tweaker en Klasöre kopyala ve klasör tweaks taşı tıklayın. Eğer sen kopyalamak veya dosyaları taşımak istediğiniz yeri seçebilirsiniz pencere sağlar sağ tıklayarak açılan menüden bu seçeneklerden birini seçmek, bu yüzden ne zaman dosyayı yapıştırmak konuma gitmek zorunda değilsiniz.

 

Yeni menüsünü kullanarak önceden tanımlanmış içerik ile yeni dosyaları oluşturun

Sağ kolaylıkla yeni menüsünü tıklatın Düzenle

Masaüstünde veya Windows Explorer sağ tıkladığınızda Windows, size yeni bir klasör, yeni bir kısayol ve çeşitli bilinen dosya türlerini kullanarak yeni dosyalar oluşturmanıza olanak sağlar “Yeni” menüsü olsun. Kolayca ve hızlı bir şekilde yeni dosyalar, klasörler ve kısayollar oluştururken size yardımcı olur.

Bazen onun boyutunu azaltmak için “Yeni” menüsünden birkaç gereksiz öğeleri kaldırmak isteyebilirsiniz ya da böyle yeni dosya türleri gibi birkaç yeni öğeler “Yeni” menüsü eklemek isteyebilirsiniz. Yeni Menü Düzenleyici bu işi yapmak için tasarlanmış bir araçtır.Varsayılan içeriği ile kolayca yeni dosyaları oluşturabilirsiniz böylece bile varsayılan içeriğe sahip dosya türlerini ekleyebilirsiniz.

Örneğin, excel dosyasında mağaza için özel fatura makbuz şablonu var. Bu aracı kullanarak yeni menüye bu şablonu ekleyebilirsiniz. Şimdi size yeni oluşturmak her yeni dosya her zaman varsayılan makbuz biçimini içeren yeni menüsünü kullanarak excel dosyası olduğu yapılır sonra.

 

Kolaylığı ile dosya ilişkilerini düzenleyin

Windows dosya ilişkilendirmeleri değiştirmek için bir yol sağlar rağmen, varsayılan Windows aracını kullanarak dosyaları ve dosya dernekler diğer birçok yönleri dosya simgesini açıklamasına düzenleyemezsiniz. Dosya Türleri Editör tüm bunu yapmak için izin verir ve dosya dernekler tam kontrolü ele almanızı sağlar.

Ayrıca bu aracı kullanarak herhangi bir dosya türü sağ tıklama menüsüne yeni fonksiyonlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu aracı kullanarak herhangi bir dosya türleri mevcut sağ tıklama menüsü girişlerini düzenleyebilirsiniz.

 

Dosyayı kayıt defterine herhangi bir şey İhracat

Eğer başka PC’de bu dosyayı kullanmak ve uygulamayı yüklemeden o PC’de aynı değişiklikleri yapabilirsiniz dosyayı kayıt defterine tıklayın Sağ Enhancer Professional kullanarak yapılan tüm değişiklikleri verebilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar