Shadow Fight 3 Apk indir

Shadow Fight 3 Apk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu946 Mb
ÜreticiNekki Limited
İşletim Sistemiİos 9.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (946 Mb)
358 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Shadow Fight 3 Ios Full Oyun İndir

Shadow fight geçmişten günümüze gelen döğüş sanatlarının çok iyi grafikler ile harmanlanmış halidir. Diğer ilk iki oyununa göre bir hayli gelişme gösteren ve oynanabilirliği artmakla beraber birazcıkta hantallalaşan oyun kullanıcıların tam puanını almış görünüyor. Oyunu oynayabilmeniz için en azından ios 9 ve üstüne güncellenmiş bir cihazınız olmalı ayrıca 5s ve üstü cep telefonları ile aşağıda ayrıntılı bir şekilde göstermiş olduğumuz cihazlardan birine sahip olmanız gerekiyor.

Oyunu Oynayabileceğiniz Cihazlar ;

iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4

Üretici Açıklaması ;

Değişim zamanında gölgeler dünyasına gir. Onun tüm karanlık sırlarını açığa çıkar ve bu toprakların gördüğü en büyük savaşçı ol. Bu RPG-dövüş oyununda, kaderi daha belirlenmemiş bir kahramanın rolünü üstleneceksin. Geleceği nasıl görüyorsun? Senin seçimin! Üç farklı dövüş stili arasından seç, dene, ekipmanlarını karıştır, yeni hamleler öğren ve maceralarla dolu dev bir dünya keşfet! Modern teknolojiler ve akıcı animasyonlar sayesinde mümkün olan gerçek bir dövüşün güzelliğinin tadını çıkar.

KENDİ DÖVÜŞ TARZINI YARAT 

Shadow Fight 3 arasından seçebileceğin 3 özel dövüş stili sunar. Yeni hamleler, ek yetenekler, silahlar, ekipmanlar topla ve onları SENİN istediğin şekilde birleştir. Hızlı ve zarif, güçlü ve yıkıcı, esrarengiz ve ölümcül ol. Senin ayrı oynama tekniğini ve kişiliğini yansıtacak bir karakter geliştir.

TEKNOLOJİNİN UÇ NOKTASINDA 

Shadow Fight 3 dövüş türünü apayrı bir teknolojik seviyeye taşıyor. Renkli grafikler, akıcı animasyonlar, gerçekçi fizik ve etkiler, daha önce hiç görmediğin kadar canlı ve hareketli bir dünya resmi çiziyor!

DERİN VE SÜRÜKLEYİCİ HİKAYE 

Shadow Fight 3 hikaye tabanlı bir oyundur. Kendini, tam ortasında senin olduğun büyük bir savaşın eşiğinde olan tehlikeli bir dünyada bulacaksın. Üç güçlü grup bu toprakları parçalıyor ve birbirlerine karşı komplo kuruyorlar. Hangi tarafı seçeceksin? Sen karar ver!

EKİPMAN KOLEKSİYONUNU YÖNET. 

Shadow Fight 3’te çok miktarda silah ve zırh bulunur. Eğer savaş eşyalarından oluşan nadir bir koleksiyon hayalini kurduysan, işte tam vakti! Gölgeler dünyası, en maceralar için harika ödüllere sahiptir! Efsanefi ekipmanları topla, onları birleştir ve yükselt, yeni ölümcül hamleler ve ek yeteneklerle kullan. Düşmanınla tarzla dövüş! Sınır yalnızca hayal gücün.

Kısaca Shadow Fight 3: 

– Akıcı animasyonlar ve gerçek gibi fiziksel harketeler
– Harika GÖLGE tabanlı dövüş hareketleri
– Toplayacak çok sayıda ekipman ve silah
– Harika görseller
– Üç özel grup ve dövüş stili
– Yüzlerce ek yetenekler ve süper hamleler
– Karakter yaratma
– Çeşitli dövüş modları

 

358 kez indirildi
Halit Vuran