T3 Tutanak Gönder Android Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiOy ve Ötesi Derneği
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

T3 Tutanak Gönder ve Tutanak Teyit Uygulaması Nedir, Nasıl Çalışır

T3 Tutanak Gönder Android uygulaması, Google Play güvencesi ile indirilebileceğiniz bir oy ve seçim tutanakları giriş ve kontrol uygulamasıdır. Oy ve Ötesi hareketinin daha önceki seçimlerdede kullandığı ve 24 haziran için yapılacak seçimler için güncel hale getirilen T3 Tutanak Gönder uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Seçim güvenliğine dair endişeniz var ise sizde bu harekete gönüllü olarak destek verebilirsiniz.

 

Programın Özellikleri ve Kullanımı Hakkında Detaylı bilgiler  ;

24 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde 81 ilde sandık sonuç tutanaklarının Türkiye Tutanak Teyit Sistemi’ne (T3) aktarılmasını ve böylece açıklanan resmi seçim sonuçlarının bir sağlamasını yapmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, bütün vatandaşların kullanabileceği şekilde hazırladığımız mobil uygulamamızı güncelledik: Karşınızda, tüm mobil cihazlarınıza kolayca ve ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz, güncel T3 Tutanak Gönder uygulaması!

24 Haziran Pazar günü bu uygulama ile görev aldığınız sandığın sonuç tutanağının fotoğrafını çekip T3 sistemine kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Unutmayın! Sandık başında görev alsanız da almasanız da resmi sandık sonuç tutanakları sınıf kapılarına asıldıktan hemen sonra, ulaşabildiğiniz kadar çok tutanağın fotoğrafını çekip T3 sistemine göndererek sonuçların sağlamasının yapılmasına doğrudan katkıda bulunabilirsiniz!

 

UYGULAMAYLA, TUTANAK GÖNDERMEK DIŞINDA NELER YAPABİLİRİM?

Sayım sürecinde hangi siyasi partinin/Cumhurbaşkanı adayının kaç oy aldığını uygulamaya yeni eklenen OySay özelliği ile kendiniz kolayca teyit edebilir, oy verme öncesi ile oy verme ve sayım sürecinde neler yapılması gerektiğini uygulamaya yeni eklenen Süreç Kontrolü bölümündeki hatırlatmalar ile kolayca takip edebilir, oy verme işlemleri sırasında gerçekleşecek olası ihlalleri “anında” Oy ve Ötesi’ne bildirebilir ve seçim gününe dair önemli bilgilere Bilgi Bankası’ndan ulaşabilirsiniz! Ayrıca seçim günü, Oy ve Ötesi’nden, duruma özel anketler alabilirsiniz. Bir sorunun varlığı halinde, anketler aracılığıyla, sorunun hangi bölgelerde ve ne sıklıkla yaşandığı konusunda hızlıca bilgi edinmeyi amaçlıyoruz.

Bunu mümkün olduğu kadar çok kişiye duyurmak için de sizlerin desteğine ihtiyacımız var! Lütfen çevrenize bu uygulamadan bahsedip sosyal medya hesaplarımızdaki içerikleri paylaşın.

Uygulamayı İndir, Uygulamayı Paylaş, Seçim Günü Sonuç Tutanağının Fotoğrafını Çek, T3’e Gönder!

https://youtu.be/BOPdCuokkdQ
 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar