TunnelBear Ücretsiz VPN Programı

TunnelBear Ücretsiz VPN Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.14 Mb
ÜreticiTunnelBear Inc
İşletim SistemiWin Xp/7/8.x
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11.14 Mb)
804 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz Güvenli İnternet Programı, Bedava Vpn Programı

TunnelBear ücretsiz bir vpn çözümü arayanlar için kullanabileceğiniz başarılı bir programdır.   Vpn internet girişlerinizi yönlendirerek farklı bir ülke üzerinden sörf yapabilmenize olanak sağlayan teknolojinin adıdır. Ülkemizde sıklıkla erişim engeli olan sitelere girmek için dns değişikliği yapılsada yeni trend artık vpn kullanmaktır. Vpnler mahkeme kararları ile kapatılan veya başka bir nedenle Türkiyeden giriş yapılamayan sitelere girmenize olanak sağlayan yeni teknolojinin nimetlerindendir.

Ücretsiz Güvenli İnternet Programı, Bedava Vpn Programı

Vpn Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır ?

İnternet ortamında Anonim olarak gezebilirsizin. Böylelikle kişisel bilgileriniz saklanmış olur ve güven içerisinde sörf  yapma imkanına sahip olursunuz.   Güvenli ve sınırsız özgürlüğe vpn aracılığı ile erişebilirsiniz.

Vpnler genellikle ücretli olsalarda TunnelBear ve benzeri bir kaç programda ücretsizdir.  Uzak sunucu ile bağlantı kururarak bilgilerinizi şifreler ve böylelikle tam bir gizlilik içerisinde internette dolaşabilirsiniz.

Programın kullanılabilmesi için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt öncesi ve sonrası herhangi bir ücret talebi olmamaktadır.  Kayıt olduktan sonra email edresinize gelecek onay bilgisi ile TunnelBear’a giriş yaparak aylık 500 Mb ile sınırlandırılan ücretsiz kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

 

804 kez indirildi
Halit Vuran