Turkcell Hesabım Uygulaması Android

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTurkcell Aş
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Turkcell Hesabım Uygulaması Android cihazlarınız için google play store güvencesi ile indirilebilir durumdadır. Son zamanlarda reklamları ile ve kampanyaları ile çokça ilgi çekmeye başlamış olan uygulamada süpriz hediyeler kazanabilirsiinz. Özellikle salla kazan sayesinde bir ayda 10 gb internet kazanan kullaıcıların olduğunu söylemeliyim. Faturalı ve faturasız hat kullancılarının kullanabildiği uygulama size tüm hesaplarınızı kontrol etme olanağı sunmaktadır.

Hatlarınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım’ın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım ile yapabilirsiniz.
turkcell-hesabim-apk
Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Türkcell Hesabım Uygulaması, birden fazla hat kullanan kişiler veya ağırlıklı olarak çok fazla hat kullanan şirketlerin çok işine yarayacak bir uygulamadır. Iphone ve Ipad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama ücretsizdir. Sahip olduğunuz tüm türkcell hatlarınıza ait sorgulamaları tek uygulama ile tek tuşla yapabilirsiniz. Ayrıca Superonline hesabınızın takibinide yapmanız çok kolaydır. Üstelik vodafone veya türk telekom müşterisi olsanız bile superonline bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Türkcell Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcellhatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TLyükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınızaulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullan
Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasına kayıt olduktan sonra e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar