Ücretsiz İrfan View Resim Gösterme Programı

Ücretsiz İrfan View Resim Gösterme Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
613 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

IrfanView  tamamen ücretsiz, hızlı, küçük boyutuna rağmen büyük yetenekleri olan çok kaliteli bir resim gösterme programıdır.  Standar ev kullanıcılarına hitap ettiği kadar profesyonellerinde ilgisini çekebilecek kadar kaliteli özellikleri mevcuttur.

irfanwiev www.ucretsizprogram.orgİrfan View Windows platformunda ilk çoklu resim Gif, Tif, İco desteği veren program olarak birçok alanda ilklerin programı olduğunu kanıtlamış, program benzerlerinin özelliklerini kopyalamak yerine kendine has yetenekler geliştirmiş ve çokta başarılı olmuş bir programdır.

Program arayüzü oldukça basit tasarlanmış ve yeni kullanıcılar için bile son derece kullanışlı ve kolay bir hale gelmiştir.

Program resimlerinizi yeniden boyutlandırma konusunda bir hayli yeteneklidir. Yüzlerce dosyayı tek bir seferde asıl dosyalara dokunmadan tekrardan boyutlandırabilmektedir.

Program türkçe dil desteğine sahiptir.

Programın desteklediği dosya türleri ;  

JPG, GIF, BMP, TIF, PNG, LWF, PCX, TGA, PCD, RAS, RLE, DIB, ICO, CUR, ANI, WMF, EMF, PPM, PGM, PBM, IFF, PSD, CPT, CLP, EPS, CAM, G3, WAV, MID, RMI, AIF, MP3, WMA.
yukle

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

613 kez indirildi
Halit Vuran