Ücretsiz İrfan View Resim Gösterme Programı

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans
  • İşletim Sistemi

IrfanView  tamamen ücretsiz, hızlı, küçük boyutuna rağmen büyük yetenekleri olan çok kaliteli bir resim gösterme programıdır.  Standar ev kullanıcılarına hitap ettiği kadar profesyonellerinde ilgisini çekebilecek kadar kaliteli özellikleri mevcuttur.

irfanwiev www.ucretsizprogram.orgİrfan View Windows platformunda ilk çoklu resim Gif, Tif, İco desteği veren program olarak birçok alanda ilklerin programı olduğunu kanıtlamış, program benzerlerinin özelliklerini kopyalamak yerine kendine has yetenekler geliştirmiş ve çokta başarılı olmuş bir programdır.

Program arayüzü oldukça basit tasarlanmış ve yeni kullanıcılar için bile son derece kullanışlı ve kolay bir hale gelmiştir.

Program resimlerinizi yeniden boyutlandırma konusunda bir hayli yeteneklidir. Yüzlerce dosyayı tek bir seferde asıl dosyalara dokunmadan tekrardan boyutlandırabilmektedir.

Program türkçe dil desteğine sahiptir.

Programın desteklediği dosya türleri ;  

JPG, GIF, BMP, TIF, PNG, LWF, PCX, TGA, PCD, RAS, RLE, DIB, ICO, CUR, ANI, WMF, EMF, PPM, PGM, PBM, IFF, PSD, CPT, CLP, EPS, CAM, G3, WAV, MID, RMI, AIF, MP3, WMA.
yukle
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar