Ücretsiz Kaspersky TDSSKiller Rootkit Temizleme Programı

Ücretsiz Kaspersky TDSSKiller Rootkit Temizleme Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
793 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

kaspersky anti rootkit,aspersky TDSSKiller Rootkit Temizleme Programı

Ücretsiz Kaspersky TDSSKiller Rootkit Temizleme Programı

Dünyaca ünlü Kaspersky firması tarafından bilgisayarınızda bulanduğundan şüphe ettiğiniz rootkit gibi antivirüsler tarafından tespit edilemeyen yazılımları tespit ve temizlemeniz için bir ek araçtır. Bu program bir antivirüs programı gibi anlık koruma sağlamaz. Sadece çalıştırıp tarama yapabilirsiniz.  Rootkitler aracılığıyla bilgisayarınıza sızan kötü niyetli kullanıcılar sadece kendilerini değil bilgisayarınıza yükleyecekleri diğer truva atları solucanlar gibi zararlı yazılımlarıda gizleyebilirler. 

Rootkit nedir?

Çalışan süreçleri, dosyaları veya sistem bilgilerini işletim sisteminden gizlemek suretiyle varlığını gizlice sürdüren bir program veya programlar grubudur. Amacı yayılmak değil bulunduğu sistemde varlığını gizlemektir. Önceleri çok kullanıcılı sistemlerde sıradan kullanıcıların yönetim programlarına ve sistem bilgilerine erişimini gizlemek için geliştirilmiş ve kullanılmış olmasına rağmen kötü niyetli kullanımına da rastlamak mümkündür..

İndir

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

793 kez indirildi
Halit Vuran