Ücretsiz Telefon Rehberi Programı

Ücretsiz Telefon Rehberi Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
1073 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Keskin Yazılım tarafından geliştirilen bu ücretsiz telefon rehber programını indirerek kişisel veya profesyonel olarak bağlantıda olduğunuz kişilerin telefon bilgilerini kaydedebilirsiniz. Program içerisinde aynı kişi veya şirkete ait 2 cep telefonu  iş ve ev telefonu olmak üzere toplam 4 telefon numarası aynı zamanda email adresi, web sitesi ve açık adresini yazabileceğiniz alanlarında olduğu kullanışlı keskin-yazilim-ucretsiz-rehber-programi-indirbir arayüz ve basit bir kullanım sunmaktadır.

Toplamda 5 üst menüden oluşan programda kişi ekle diyerek istediğiniz kişiye ait bilgileri ekleyebilirsiniz.  Sol Al Tarafında bulunan küçük arama kutucu ile hızlı bir şekilde arama gerçekleştirebilirsiniz.  Eğer bir telefon rehberi arıyorsanız kullanımı kolay ve bedava olan bu telefon rehberi programını mutlaka indirin. 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1073 kez indirildi
Halit Vuran