Video Downloader Firefox Video İndirme Eklentisi

Video Downloader Firefox Video İndirme Eklentisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu386 Kb
ÜreticiMozilla
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (386 Kb)
4680 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Video Downloader Firefox Video İndirme EklentisiÜcretsiz Video Downloader Firefox Video İndirme Eklentisi

Bir Mozilla Firefox Tarayıcı eklentisi olan Video Downloader, tahmin ettiğiniz gibi internet ortamından indirmek istediğiniz tüm video dosyalarını başka bir program gereksinimi olmadan ve kopyala yapıştır ile uğraşmadan bedava video indirmenize yarayan çok kullanışlı bir uygulamadır.

Eklentinin kullanımı çok basittir. Tarayıcınıza bu eklentiyi kurduktan sonra Firefox ile videonun olduğu sayfa açıkken altta çıkan VideoDownloader simgesine tıkladığınız anda size videonun linkini göstererek videoyu indirmenizi sağlar.

Not: Eklenti açılış sayfanızı değiştirmek isteyebilir. Kuruluş anında veya sonrasında tekrar eski ana sayfanıza dönebilirsiniz..

İndirme yapabileceği Video siteleri

Youtube, iFilm, Metacafe, Dailymotion, Myspace, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, Bolt, Break.com, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, eVideoShare, EVTV1, FindVideos, Free Video Blog, Grinvi, Grouper, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV,  ve daha bir çok internet sitesinden videoları indirmenize yardımcı olacaktır.

 

 

4680 kez indirildi
Halit Vuran