Windows 8 64 bit indir

Windows 8 64 bit indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.1 Mb
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.1 Mb)
501 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
Windows 8 64 Bit Rc Versiyonu Ücretsiz ve Yasal olarak indirin
Microsoft tarafından geliştirilen Windows serisinin dokunmatik tasarıma sahip ilk üyesi olan Win 8 işletim sistemini İşletim sistemini Release Preview (RC) versiyonu ile ücretsiz indirebilirsiniz.  Açıklarıyla, gedikleriyle, linuxu kopyalıyor söylemleriyle her zaman karşı karşıya kalsada dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi olması hiçbir zaman engellenememiş olan microsoft ürünlerinin yeni çağ temsilcisinin ilki diyebileceğimiz Windows 8 retro görüntüsü ile şimdiye kadar karşılaştığımız tüm windows işletim sistemlerinden daha farklı duruyor.
windows-8-64-bit-indirWindows 8 indirdiğinizde ilk gözünüze çarpan değişiklik şüphesizki Metro arayüzü,  Daha çok tablet ve cep telefonları düşünülerek geliştirilmiş olduğunu yansıtan sistem  Windows Phone arayüzü ile çok büyük benzerlikler göstermektedir.

Windows 8’in diğer bir ilginç özelliği ise çevrim içi hesaplarla olan uyumu. Windows üzerinde bir toplantıya başlamak için Windows Live Account’u kullanabileceksiniz. Skype ve Facebook gibi hizmetler de Windows Photos ve Windows People gibi uygulamaları kullanmak için mevcut olacak.

Yeni Windows Applications bir ekranda çalıştırılacak, ancak ekranı formatlamanın başka yolları da var; bu yüzden ekranı daha küçük alanlara ayırarak aynı ekranda birden fazla uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda bu uygulamalar API sistemini kullanarak birbirlerine bağlanacaklar. Böylece, paylaşma ve arama özelliği gibi bazı fonksiyonları evrensel olarak kullanılabilecek.

Yeni uygulamalar yeni Windows Store‘dan kurulabilecek, tıpkı Mac App Store’da, Ubuntu Software Center’da ve Android Market’te olduğu gibi.

Windows 8’de yer alan diğer bir değişiklik ise düşük kaynak tüketimidir. Bu diğer cihazlarla bile programı uyumlu yapar (mevcutsa). Ayrıca, programın başlatılması daha da hız kazandı.

https://windows-8.tr.uptodown.com/windows

501 kez indirildi
Halit Vuran