Zumla Sevgili Bul Uygulaması

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiZumla
  • İşletim Sistemi A

Android İçin Sevgili Bulma Uygulaması

Teknoloji geliştikçe artık aşklarda flörtlerde cebe girmeye başladı. Bu nedenle bu tür uygulamalar çok rağbet görmekte. Yurtdışında bu konuda çok profesyonel uygulamalar mevcut ama ülkemizde henüz gelişim aşamasında ve malesef bu işi meslek olarak görenler çok az.

Uygulama genel olarak bir flört bulma tanışma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Basit kullanılabilir bir uygulamadır. Fakat bu tür uygulamaların hepsinde çokça olan bot hesaplar ile vip üyelik satma durumu vardır. Sıklıkla size birilerinden mesaj gelecek ve bunu görebilmeniz için vip üye olmanız gerektiği belirtilecektir. Bunlara çok takılmadan şansınızı deneyebilirsiniz.

Zumla Sevgili Bul Apk Özellikleri

Zumla uygulaması sayesinde yeni arkadaşlar edinin ve onlarla mesajlaşmaya başlayın. 

* Üyelerin telefonlarını görebilme
* Üyeler arasında sesli arama
* Her gün yeni üyeler
* Fotoğraflı mesajlaşma
* Tamamı editör onaylı üyelikler
* Size en yakın olan kişileri görebilme
* Hızlı ve Kolay kullanım
* Sürekli yenilikler
* Güvenilir altyapı

Zumla, android uygulaması sayesinde ücretsiz arkadaş bulabilir onlarla mesajlaşabilirsiniz. Uygulama içerisindeki arkadaş arama, popüler gönderiler beğeniler eşleşmeler arkadaşlık davetleri öpücük gönderebilir,üyelerle sesli ve yazılı mesajlaşma yoluyla arkadaş olabilirsiniz.

Zumla İndir ve Kur

Zumla Sevgili Bul uygulaması tamamen güvenli bir uygulamadır. Apk dosyası google play store sunucuları üzerinden indirilmektedir. Uygulamayı indirmek için Hemen İndir Düğmesine dokunun ve indirme ekranına yönlendirilmeyi bekleyin. Bir süre sonra google Play store sunucularına bağlanacaksınız. Bu ekranda Zumla Sevgili Bul uygulaması için kur düğmesine basmanız halinde kurulum kısa sürede tamamlanacaktır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar