Bedava Efsanevi Street Fighter Oyunu indirin

Bedava Efsanevi Street Fighter Oyunu indirin

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.9 Mb
ÜreticiCapcom
İşletim SistemiWin10/8/7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.9 Mb)
2567 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Genel Puan

Street Fighter Oyunu çocukluğum ve gençliğimin yani 90lı yılların oyunudur. Bağımlılık derecesinde bir etki yarattığı bir neslin en vazgeçilmez ve bilinen oyununu bilgisayarınıza indirmek ve oynamak için acele edin. Henüz tanışmayanlar için kahramanlarını taStreet_Fighter_3_bedava_indirnımanıza yardımcı olmak için kısaca bir giriş yapalım.

Ryu, Ken ile hemen hemen aynı özelliklere sahip ama Ken’e göre defansif yönü daha baskın olan ana karakterlerden biridir.

Ken, Ryu ile kardeş gibi büyüyen yakışıklı amerikalı, Ryu ile ayrıştığı nokta saldırı gücünün daha fazla olmasıdır.

Honda, Şişko sumo güreşçisi hızlı kullandığı elleri ile size zor anlar yaşatabilir.

Chun-li, Babası Mr. Bison tarafından öldürülmüş bir dövüş ustası. Ayaklarını çok seri kullanır.

Blanka, Guilenin arkadaşı, Mr. bison tarafından deneylerde kullanılmış ve bir hayvana dönüştürülmüş. Elektirik Saldırısından korkun.

Guile, Yakışıklı bir amerikan askeri.  Tekmeleri çok sağlamdır.

Zangief, Kötüler takımının en irisi. Rus ordusundan arıldıktan sonra Mr. Bisona çalışmaya başlamıştır. Yenmesi kolay bir rakiptir.

street fighter indirDhalsim,  Hindistanlı bir rahip, dövüşçüdür.  Kolu bacağının nereye uzanacağını bilemezsiniz. Dikkatli olunmazsa çok can yakar

Balrog, Tehlikeli bir boksördür.  Taktiğini bilirseniz yenmesi kolaydır ama dikkatli olun tek yumruğu sizin oyun konsantrasyonunuzu bozabilir.

Vega, İspanyol dövüşçü çok atletiktir. Her yere zıplar ve tutunur tıpkı bir örümcek gibidir.  Aniden havadan kafanıza düşebilir.

Sagat_realSagat, Taylandlı uzun ve iri yarı bir dövüşçüdür. M.Bison ile beraber görünse bile aslında onun yerine geçmek asıl amacıdır.  Tiger stilini kullanır. Yenmesi çok zordur.  Bir dövüşte ryu ile karşılaşmış ve ryu’yu alt etmek üzereyken Devil Ryu ortaya çıkarak onu yaralamıştır.  Göğsündeki yara izi bu dövüşten kalmıştır.

M.Bison Oyunun En Kötü ana karakteri, Yıldırımların efendisi..  Shadoloo adlı örgütün kurucusu ve yöneticisi. Amacı dünyayı yönetmek tek başına diktatör olmak.  Taylandda diktatörlük yapar, daha sonra işler kötüye gidince bir adaya kaçar orada çalışır. İşçiler Radyoaktif enerji saptar ve Bisonu haberdar ederler. Enerji yüzünden tüm işçiler ölsede bison sağ olarak kurtulur ve vucudunda değişimler olur. Artık Tehlikesi dahada artmıştır.

Daha Sonraki oyunlarda bu ana karakterlere çok daha fazlası eklenmiştir. Akuma başta olmak üzere hikayeye bağlantılı olan bir çok yeni karakter ve oyuncu sayesinde oyun gittikçe fantastik bir hal almış ve daha akıcı bir yapı kazanmıştır.

 

Street Fighter Oyununda kullanılacak tuşlar ve vuruşlar 

Z, X, C, Sol Ctrl ,Sol Shift , Boşluk (Space)

Jeton yüklemek için  5  1.Oyuncu : 1 tuşuna basmanız yeterlidir.S

Şimdi Gelelim Street Fighter oyunun Ayarlarını Yapmaya

Oyun açıldığında tab tuşuna basın.  input this game  kısmına gelip yön tuşları ile aşağı inip enter tuşuna basınız.

Bu bölümde oyunun tuşları ayarlanabilir.  p1 button 1 yazan kısıma yön tuşları aracılığı ile inin.  Enter Tuşuna basın ve a’yı seçin biraz bekleyin ve P2 Button 2ye S  P3 Button3 için ise d ye basın.  P4 Button4 için E seçimi yapın.  p5 button 5 e x i p6 button 6 c  Tipik Q Klavyede oyun tuşları olan a,s,d ve diğer kolay ulaşabileceğiniz tuş kombinasyonunu oluşturun.   En Kolay oynanma şeklidir sağ elle oynamak isterseniz klavye yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda Aduket  Nasıl Atılır;  Aduket olarak bilinen aslında hadouken olan vuruşun tuş kombinasyonu yön tuşlarından yapılır. Sırasıyla ve hızlıca Sol, Aşağı, Sağ ve yumruk tuşlarına basarak gerçekleştirilebilir.

Oryuket Nasıl Yapılır;  Aşağı, sağ, ve yumruk. Bunları hızlı bir şeklide yapın ve enson tuş ile yumruk tuşuna aynı anda basmaya çalışın.

street fighter indir

2567 kez indirildi
Halit V.

Bedava Efsanevi Street Fighter Oyunu indirin Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. adem dedi ki:

    Bedava Efsanevi Street Fighter Oyunu indirdim. Teşekkürler..

    ****