AutoCAD Drawing Viewer İndir

AutoCAD Drawing Viewer İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.6 MB
ÜreticiSkySof Software
İşletim SistemiWin Xp/7/8
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
852 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

AutoCAD Çizim  Görüntüleme Programı İndir – Çizim Görünteliyici Program

AutoCAD Drawing Viewer, AutoCAD kullanarak yapmış olduğunuz çizim dosyalarınızı görüntüleminiz için kullanabileceğiniz kaliteli bir ücretsiz Çizim Görüntüleme Programıdır.

autocad-drawing-viewer-12865-68

İndireceğiniz Program ile AutoCAD dosyalarını görüntüleyebilir açabilir, katman bilgilerine ve metin değerlerine ulaşabilirsiniz.  Ayrıca yazdırma işleminide yapabilirsiniz.

Kopyalamak istediğiniz projeleri panoya kopayabilir çıktısını bilgisayarınıza elektronik ortamda BMP, PDF gibi formatlarda kayıt edebilirsiniz.

Bu programın en güzel özelliği ise bilgisayarınızda AutoCAD’ olmadan bir çok işlemi kolaylıkla yapabilmenizdir. Tüm AutoCAD versiyonlarını desteklemektedir. Ayrıca kapladığı alan çok küçük ve kullanımı basittir.

Programı Dilediğiniz yerde indirebilir AutoCade ihtiyaç duymadan sunumlarınızı yapabilirsiniz.  Dış Mekanlarda kullandığınız bilgisayarınıza Autocad yüklemek yerine basit kullanımlı bu çizim görüntüleme programını kullanarak bir çok işinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

852 kez indirildi
Halit Vuran