instagram iphone apk indir

instagram iphone apk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu121 Mb
ÜreticiInstagram,
İşletim Sistemiios 9.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (121 Mb)
448 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 2]

Instagram Sosyal Medya Ios Uygulaması

Instagram, resimlerinizi sevdiklerinizle paylaşarak hoş vakit geçirebileceğiniz yeni sosyal medya çılgınlığı olarak tanımlanabilir. Facebook ve Twiterdan sonra en çok ilgi gören sosyal medya uygulamasını itunes app Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Instagram hayatın anlarını yakalayıp paylaşmanın basit bir yoludur. Neler yaptıklarını görmek için arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı takip edin ve tüm dünyadan sevdiğiniz şeyleri paylaşan hesaplar keşfedin. 500 milyonu aşkın kişiden oluşan topluluğa katılıp, gününüzün önemli veya önemsiz istediğiniz tüm anlarını paylaşarak kendinizi ifade edin.

Instagram İle Neler Yapabiliriz, Özellikleri Nelerdir? 
• Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.
• Hikayenizde birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonra kaybolurlar ve profilinizde ya da akışta gözükmezler.
• Arkadaşlarınız ve takipçilerinizle hemen bağlantı kurmak için canlı yayına geçin. Yayınınız bittiğinde, canlı hikayeler kaybolur.
• Instagram Direct ile gruplarınıza ve arkadaşlarınıza kısa mesajlar, akışınızdan gönderiler ve kaybolan fotoğraflar ve videolar gönderin.
• Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini ve canlı videolarını akışınızın başındaki bir çubukta izleyebilirsiniz.
• Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz hikayeler, fotoğraflar ve videolar keşfedebilir ve yeni hesaplar takip etmeye başlayabilirsiniz.

448 kez indirildi
Halit Vuran