Cameos on Google İndir ios

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGoogle
 • İşletim Sistemi I
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Cameos Itunes Google Uygulaması 

Cameos Nedir , nereden çıktı sorusu kafanızı karıştırmasın hemen konuya gelelim. Google tarafından geliştirilen bu uygulama ile siz soru soruyorsunuz ünlüler cevaplıyor ve bu cevaplar google arama sonuçlarında çıkıyor. Yanlızca ios için kullanılabilir olan Cameos Apk android için ne zaman kullanıma sunulacak henüz tam olarak bilinmiyor.  Baştan belirtelim uygulamayı indirebiliyorsunuz ama kullanabilmek için mutlaka bir davetiyenizin olması gerekiyor.

Uygulamanın Özellikleri Nedir

Ünlüler hakkında hergün binlerce aramanın yapıldığını varsaydığımızda bir çok dedikodunun üretilmesi en doğal sonuç olarak karşımıza çıkıyor. Ünlüler hakkında yapılan aramalara ilgili ünlüler tarafından görülüp kısa videolar çekerek soruları cevaplamaları amaçlanmıştır. İnsanların merak ettiklerini bu videolarda paylaşan ünlüler hem arama sonuçlarında çıkacak hemde türlü dedikoduyu kendi seslerinden cevaplamış olacaklar.

Google, 2017 yılında temellerini attığı uygulama ile az sayıdaki ünlü ile beraber Post On Google projesini başlattı.  Bu projeyi daha sonrasıda genişleterek bir çok yerel işletmenin katılımını sağladı.  Bu projenin başarısıyla beraber Yılbaşından beridir video yanıt özelliği üzerindeki çalışmalarını son sürat devam ettiriyorlar.  Cameos Uygulaması sayesinde ünlüler ile ilgili sorulara kısa videolar şeklinde cevapların google arama sonuçlarında karşınıza çıkması sağlanacaktır.
Google Cameos, sizin için yetki sahibi olmanızı sağlar. Google’da en çok sorulan sorulara video yanıtları kaydedin ve ardından bunları doğrudan Google’a yayınlayın. Şimdi, insanlar sizi aradığında, doğrudan sizden cevap alırlar. 

KENDİ TARZINIZDA CEVAP VERİN: Google’da varlığınızı kendi özgün sesinizle videolar ile güçlendirin. 

SİZİN ZİYARETİNİZDE: İnternetin cevap almak istediği en çok sorulan sorulara bakın ve hangileri ile ne zaman cevap vermek istediğinizi seçersiniz. Tek ihtiyacın olan telefonun. 

İLGİLİ VE TAZE KALMAK: İçeriğinizin güncel ve zamanında kalmasına yardımcı olmak için düzenli olarak yeni sorular alın. Tüm cevaplarınız Google’a gönderilir ve hayranlarınız sizi ararken veya Google uygulamasında özet akışlarında gezinirken görür.

Google’daki Cameo’lar şu anda yalnızca uygulama tarafından kullanılabilir. Ilgilenen? Erişim isteğinde bulunmak için uygulamayı indirin.

Cameos On Google İndir ve Kur 

Cameos Iphone Uygulamasını indirmek için sitemizde yer alan HEMEN İNDİR düğmesine tıklayarak Itunes indirme sayfasına gideceksiniz. 10 Saniye içerisinde ITUNES güvenli indirme bağlantısı sayesinde indirme ve kurulum işlemi başlayacaktır. Uygulama otomatik olarak kurulacaktır. Bu aşamadan sonra kurcalayarak davetiye kazanma şansı yakalamaya çalışmanız gerekiyor. 

ENGLISH  Description

Cameos on Google lets you be the authority on you. Record video answers to the most asked questions on Google and then post them right to Google. Now, when people search for you, they’ll get answers directly from you.

ANSWER IN YOUR OWN STYLE: Amplify your presence on Google with videos in your own authentic voice.

AT YOUR LEISURE: See top questions the Internet wants answers to, and you choose which ones you want to answer and when. All you need is your phone.

STAY RELEVANT AND FRESH: Get new questions regularly to help your content stay recent and timely. All your answers get posted right to Google and your fans will see it when they search for you or scroll through their feed in the Google app.

Cameos on Google is currently available by application only. Interested? Download the app to request access.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar