Tik Tok – including musical.ly Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMusical.Ly
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Tik Tok – including musical.ly Android Apk

Tik Tok Musical.ly tarafından geliştirilmiş olan bir video topluluğu amaçlı Android sosyal medya uygulamasıdır. Kısa videolar paylaşabilir veya paylaşılanları izleyebilirsiniz. Tik Tok sayesinde unutulmaz olduğunu düşündüğünüz bütün anları yakalayarak kısa videolar oluşturabilirsiniz. Özel Filtreleri ile renklendirebilir ve videolarınıza dokunuşlar yapabilirsiniz.

Tik Tok Uygulamasının Özellikleri

Tik Tok Musical.ly android ile İlgi alanlarınıza göre seçilmiş olan milyonlarca uygulama içerisinden istediğinizi izleyebilirsiniz. Sizin seçimlerinize göre otomatik olarak uygun videoları karşınıza getirmek için geliştirilmiş bir motora sahiptir.  Uygulama içerisinde bir çok çeşitli topluluk bulunmakta olup bunlardan istediğinize katılarak bunlardan ilham alabilir ve sizde onlarla paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çektiğiniz videolara istediğiniz müzik ve ses efektlerini ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Pop,rock,rap gibi bir çok çeşitli müzik tarzında müzik listeleri oluşturabilirsiniz.  Bu müzik listelerini sınırsız ve ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.
Emoji artık bir uygulamanın olmazsa olmaz özellikleri arasında yer alıyor. Çeşitli yüz filtreleri ile sizde videolarınıza eğlenceli dokunuşlar yapabilirsiniz. 100e yakın ücretsiz emoji kullanarak karşınızdakine süprizler yapabilirsiniz.

Snaptube Video İndirme Uygulamasını Denedinizmi? Tıklayın İndirin

Diğer Alt Özellikler 

Düzenleme araçları, video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlar.
Canlı akış filtreleri sürekli olarak yeni ve yaratıcı tasarımlarla güncelleniyor
Dans, Komedi, Vlog, Spor, gibi bir çok konuda hazır milyonlarca videoya ulaşabilirsiniz.

Tik Tok Android Uygulaması İndir ve Kur

Tik Tok Musical.ly android uygulaması güvenle Google play store sunucularından indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için hemen indir düğmesine tıklayın ve 10 saniye içerisinde indirme sayfasına yönlendirilmeyi bekleyiniz. Bu süreçten sonra indirme ve kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz otomatik olarak kurulum işlemi başlayacak ve güvenli olarak kullanmaya başlayabileceksiniz. 

ENGLISH

Tik Tok is a global video community. We make it easy for you to watch awesome short videos AND you can also make your own videos by capturing those funny and memorable moments to share with the world. Spice up your videos with our special effects filters, fun stickers, and so much more. Life’s moving fast, so make every second count.

■ Watch millions of videos selected specifically for you
An experience catered specifically for you based on content you watch, like, and share! Tik Tok will adapt to your taste to offer the most relevant, interesting, fun, quirky, head-turning videos that you’ll never want to stop watching!

■ Get entertained and inspired by a global community of creators 
Millions of creators are on Tik Tok showcasing their incredible talents, precious moments, and knowledge.

■ Add your favorite music or sound to your videos for free
Easily edit your videos with millions of free music clips and sounds! We create featured music playlists for you with the hottest tracks in every genre, including pop, rock, rap, electronic, R&B, country, and more.

■ Use emoji stickers and face filters
100+ emoji stickers available for free to take your videos to the next level. Unlock tons of fun face filters and beauty effects in your videos.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar