Ücretsiz Android Duvar Kağıtları Uygulaması

Güzel duvar kağıtları 4k

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiBest of the best
 • İşletim Sistemi Android
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Android bir cep telefonu kullanıcısı iseniz sınırsız özgürlük bir süre sonra size farklı temalar veya görüntülere itiyor. Bazı telefonlarda kendi bünyesinde temalar bulunurken bir süre sonra haliyle oda yetmiyor.

Android telefonunuza tema arıyorsanız bu uygulamada yüzlerce farklı tema sizi bekliyor.

Tema Uygulaması Neler Vaadediyor.

 Daha büyük Tapet 4K tabanlarından biri Sürekli gelişen 4K yüksek kaliteli duvar kağıtlarının duvar kağıdı tabanı.

– Cihaz için özelleştirilmiş duvar kağıdı.


Cihazın ekranına otomatik olarak en uygun şekilde ayarlanan telefon ve tablet duvar kağıtları. 4k kalitesinde duvar kağıtları, Full HD’den 4 kat daha yüksektir. En popüler ve en yeni için destek 3840 x 2160, 2960 x 1440, 2880 x 1440, 2560 x 1440, 2436 x 1125, 2280 x 1080 x 1080, 1080 x 1080

– En yüksek kalitede duvar kağıtları


Onekat uygulamasında, önceki manuel denetlemeden sonra yalnızca en kaliteli fotoğrafları bulacaksınız.

– Zaman kazanıyoruz.


Zaman kazanmak ve uygulama ile çalışmayı kolaylaştırmak için, tüm duvar kağıtları telefonunuzda veya tabletinizde görünmeleri için en uygun şekilde elle kırpılmıştır.

– 4k duvar kağıtlarının sık güncellenmesi
Size yeni duvar kağıtlarından tasarruf etmeyeceğiz, kalitelerini kontrol etmeyeceğiz, mahsul bırakacağız, doğum günü duvar kağıtları, isim günü partileri, dağlar, deniz, kadın veya kediler gibi çeşitli kategorilere ayrılacağız. 4K duvar kağıdı tabanı.

– Hiçbir haberi kaçırmayacaksınız
Eklenen arka planlar hakkında bilgi vermek için, aygıta hayvanlar, uzay, korku, göl veya çiçek gibi popüler kategorilerden yeni duvar kağıdı bildirimleri gönderilir.

Cihaz kaynaklarını kaydetme


– Volkanlar, motosikletler, arabalar veya meyveler gibi gerçekten zevk alabilen kategorilerdeki yüksek kaliteli 4K duvar kağıtlarının yüksek gereksinimlerine rağmen, yalnızca cihazınıza uygun duvar kağıtlarını göstererek, bu sayede gereksiz bellek boşluğu israfını önlüyoruz. pil tüketimini azaltmak yanında 4K olarak arka plan yükleme hızı.

– Yeni ürünlere ve duvar kâğıtlarına kolay erişim.
Yeni sekmelerden Yeni duvar kağıtlarına çok kolay erişim, örneğin “kalbin” olarak işaretlediğiniz kırık ekran, futbol, ​​plajlar veya uçakları gösteren favori duvar kağıtlarınıza kolay erişim

– Kullanım kolaylığı.


Geniş uygulama olanaklarına rağmen, kullanım kolaylığı için, uygulamanın şeffaf olacağı ve doku, tropikal peyzaj veya gün batımı ile yeni bir arka plan oluşturmak kolay olacak, seçeneklerin sayısını en önemli olanlarla sınırlandırdık. ana ekranda, ekranı kilitleyin veya şelaleli duvar kağıdını indirin, kışın, ilkbaharda veya aşağıdaki gibi kategoriden sadece güzel duvar kağıtlarında: geceleri romantik, güneşli, aşk veya gökyüzü.

– Pek çok analizden sonra, en çok aranan duvar kağıtları kategorilerini seçtik ve kategorileri kategorilere ayırdığımız bir menü kullanmak için kullandık:
2D, 3D, 4D, Soyutlamalar, Beyaz, Noel, Binalar, Fırtınalar, Siyah, Kafatasları, Kırmızı, Çocuklar, Ahşap, Ağaçlar, Şükran Günü, Kadınlar Günü, Fantezi, Grafiti, Cadılar Bayramı, Hokey, Sonbahar, Kahve, Kadın Yüzleri, Atlar Basketbol, ​​Fantezi Ülkesi, Orman, Yaz, Yapraklar, Erkekler, Gece şehri, Tarak, Mavi, Yeni Yıl, Okyanuslar, Yangın, Böcekler, Çatlak kalp, Köpekler, Köpek yavruları, Kuşlar, Çöller, Resifler, Rahatlayın, Bitkiler, Bisiklet , Pembe, Balık, Çizimler, Düğün, Komik, Spor, Gemiler, Uzay Aracı, Tatlı, Turizm, Arka Planlar, Sevgililer Günü, Paskalya, Su, Adalar, Oyuncaklar veya Optik İllüzyonlar.

Hangi Cihazlarda Kullanılabiliyor

Uygulama, Alcatel, Asus, BlackBerry, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Motorola, myPhone, Nokia, Samsung s8, s9 vb., Sony Xperia, Xiomi, ZTE, Huawei gibi markaları içeren modellere otomatik olarak 4K arka planları ayarlar. Samsung samsung s9, s10. ve diğeri.

Uygulamayı İndir ve Kur

Uygulama google play store aracılığı ile indirilmektedir. Güvenli ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Öncelikle hemen yükle düğmesine basmalısınız. Ardından açıklacak sayfada kur düğmesine basar iseniz otomatik olarak kurulum tamamlanacaktır.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Yüzlerce Farklı tema
 • +Çeşitli Katagorilere ayrılmış temalar içinde kolay seçim
 • +
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar