Site Hakkında

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Ücretsiz programlar genellikle bir kar amacı gütmeden dağıtılan yazılımlara verilen genel bir addır. Yanlız her ücretsiz program kar amacı gütmez diye düşüncede oluşmamalıdır. Bazı firmalar ücretli bir programını tanıtabilmek için bazı özellikleri kırpılmış ücretiz bir ürünü tüketiciye sunar ve daha iyi özellikler ve standartlar isterseniz ücretli versiyonunu satın almaya yönlendirerek bu işten kar elde ederler. Bazen ise ücretsiz program üzerinde reklam yayınlayarak bu işten gelir sağlanabilir. Bazende kötü amaçlı yazılım ile verilenizi çalarak veya sizlerin bilgisayarlarınızı zombiye çevirebilirler.

Ama tamamen temiz ve hiçbir gelir beklemeden kullanıcıya hizmet veren platformlarda mevcuttur. Açık kaynak yazılımları bu işin öncüleridir. Ücretli veya ücretsiz olsun her programı bilinen ve güvenilir yerlerden temin etmeye önem göstermeliyiz. Kullancı bilinci yükseltmeye çalışan oluşumlara destek vermeli ve kullanıcının bu işten kar sağlamasına katkıda bulunmalıyız. Ücretsiz programlar / ücretsiz yazılımlar için güvenlik forumlarında araştırmalar yapın. Özellikle güvenlik yazılımları konusunda kesinlikle warez içerik edinmeye çalışmayın. Bu tamamen evinizi hırsıza emanet etmek olur. Sıradan bir ev kullanıcısı için antivirüs bile kullanmadan temiz bir bilgisayar sağlamak mümkündür. Ama yinede bir güvenlik programını kullanmak daha iyidir.

Güvenlik bilinciniize katkıda bulabilecek en temel öğe kişinin internette karanlık noktalardan uzak durmasıdır. Bilgi güvenliğinin önemini anlaması ve korsan yazılım yerine alternatif programlar edinmeyi amaç edinmesidir.

Ücretsiz programları tanıtacağım ve böylelikle internette saatlerce crack keygen serial aramak zorunda kalmayacağınız, ücretli yazılımlara muadil yazılımları kullanarak güvenli bir bilgisayara sahip olmanızda yardımcı olmaya çalışacağım. 

İnternet dilindeki söylemiyle artık ilaç aramaya son.  🙂  Şimdi Ücretsiz Alternatif programlar indirmenin adresine gidebilirsiniz. 

Saygı ve Sevgilerimle..

 

  • 0/5
  • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar