MixRadio indir

MixRadio indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8.2 Mb
ÜreticiMixRadio Ltd
İşletim SistemiWindows Phone
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.2 Mb)
428 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MixRadio Nokia başta olmak üzere windowsphone mobil işletim sistemlerinde müzik dinleme, listeler oluşturma veya mp3 deposu oluşturabilmeniz için müzikleri indirebilmenize olanak sağlayan ücretsiz ve şahane bir uygulamadır.

Mixradyo dünyanın en kişiselleştirilmiş müzik akışı hizmetidir. Sevdiğiniz müziklerden keşfetmek istediğiniz müziklere kadar, tüm parçaların sadece sizin için seçildiği bir radyo istasyonu hayal edin. Sevdiğiniz müziklere göre sürekli değişen bir liste olan Zevkime Göre Çal uygulaması ile müzik dinlemeye başlayın. Başparmak yukarı ve Başparmak aşağı seçeneklerini kullanarak çalacağınız her listeyi bir öncekinden daha iyi hale getirin. Kendi kişisel radyo istasyonunuz varmış gibi.

Uzmanlar tarafından oluşturulmuş yüzlerce liste, liste oluştur özelliği, konser, sanatçı bildirimleri, mp3 deposu ve mp3 çalar ve elbette internet bağlantınız olmadan bile dinleyebilmeniz için en sevdiğiniz listeleri çevrimdışı çalma listesine kaydetme imkanı içerir. (Özellik kullanılabilirliği, SIM’inizden belirlenen ülkeye göre değişiklik gösterir)

Desteklenen Ülkeler MixRadio’nun şu an yalnızca aşağıdaki ülkelerde desteklendiğini unutmayın: Avustralya; Avusturya; Brezilya; Kanada; Çin; Finlandiya; Fransa; Almanya; Hindistan; Endonezya; İrlanda; İtalya; Malezya; Meksika; Hollanda; Norveç; Polonya; Portekiz; Rusya; Suudi Arabistan; Singapur; Güney Afrika; İspanya; İsveç; İsviçre; Tayland; Türkiye; Birleşik Arap Emirlikleri; Birleşik Krallık; Amerika Birleşik Devletleri; Vietnam

428 kez indirildi
Halit Vuran