Telescope Windows Phone Uygulaması

Telescope Windows Phone Uygulaması

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.06 Mb
ÜreticiGateway Apps
İşletim SistemiWindowsphone
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.06 Mb)
729 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Twitter üstünden canlı yayın yapmanıza olanak sağlayan şahane bir Windowsphone uygulaması olan Telescope ücretsiz ve full olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Telescope, Twitter ekibi tarafından hazırlanmış olan Periscope uygulamasının Windows Phone cihazımızda çalışmasına telescopeolanak sağlayan veya bunu telefonumuza taşıyan bir uygulamadır diyebiliriz.  Twitter kullancıları takipçileri ile anlık olarak canlı olarak takipleşmek istiyorlar ise ios platofrmunda bulunan periscope uygulamasının benzeri olarak çalışan Telescope

Twitter’da takipçilerimiz  arasında kişileri seçerek sadece belirlediğimiz kişilere canlı olarak görüntü paylaşımı yapmanıza olanak sağlayan uygulama periscope göre biraz daha kısıtlı özellikler barındırsada gayet iyi iş görmeketdir.

Periscope’un Windows Phone sürümü Telescope malesef daha tam olarak oturmadığı için hala özellikleri kısıtlı durumda.  Bedava olarak indirdiğimiz bu uygulama ile malesefki şuanda sadece kullanıcıları takip etme ve canlı yayınları  görüntüleme olanakları sunuyor. Canlı yayın yapabilmek ile ilgili olarak bir çok çalışma yürüttüğü ve yakın zamanda firma tarafından bazı geliştirmelerin yapılacağı bilinmektedir. Uygulamayı çalıştırabilmek için öncelikle twitter hesabımız ile bağlantı kurmamız gerekmektedir.

729 kez indirildi
Halit Vuran