Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı

Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu2.2 MB
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.2 MB)
1833 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı

Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı

Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı

Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı, güçlü veri tabanı ile sizleri zararlılara karşı en iyi koruma seviyesinde korur. Zararlı yazılımlara karşı bir çok testte %96-99 arası başarı oranı ile her zaman en iyi 3 yazılım içerisinde yer almaktadır. Veri Tabanı en güçlü olan antivirüs yazılımlarının başında gelen avira kişisel ev kullanıcıları için sunmuş oludğu bu ürünü ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Ücretli versiyonu ile arasında güncelleme hızı ve sıklığı dışında çok büyük bir faktör bulunmamaktadır. Aynı veri tabanını ve tarama moturunu kullanmaktadırlar.

Yeni versiyonlara herkesten önce ulaşmak için Aşağıdaki indirme dosyasını indirip çalıştırın daha sonra yükleme ve kurulum için devam edin.  Lisans anlaşmasını kabul edip ilerlerseniz kurulumu tamamlamış olursunuz.

İndir

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1833 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz Avira Free Antivirüs 2014 Antivirüs Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Mehmet Ali Ersoy dedi ki:

  free avira güzel program

  • Joao dedi ki:

   McAfee is awful! Good choice to stop using it. It is batloware.If it is a pretty new netbook, I would use Avira. It is the best for intercepting incoming viruses. Otherwise, I would use Avast. I have had a fair number of problems with AVG and it not detecting viruses, so I would stay away from AVG.

 2. Kathy dedi ki:

  [.Yu.oTube..] 24 was the show it kept me waiting for a week just 2 have the same feelin for another week. I am so very sad but it was time to move on and i think i speak for all of the fans when i say it was time even though id love a 9th season i understand. Lookin foward to that movie. Thank you Kiefer Sutherland aka Jack Bauer for the best 8 years of my life