Ücretsiz ComboFix Malware Temizleme Aracı

Ücretsiz ComboFix Malware Temizleme Aracı

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
588 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

combofix www.ucretsizprogram.orgSubs tarafından üretilen ve geliştirilen ComboFix esas olarak usb bellekten bulaşan zararlı yazılımları tarayarak silmenize olanak sağlayan kaliteli ve güçlü bir yardımcı güvenlik aracıdır.  Usb belleklerden taşınarak bulaşan çok yaygın olan birçok zararlıya karşı sizlere tam bir temizlik imkanı sağlar. Amvo.exe , kavo.exe gibi virüs olarak adlandırılan zararlıları temizlemede çok büyük iş görür.  Ne sildiğinizi bilmeden veya herhangi bir zararlı tehdidi ile karşı karşıya değilseniz bu programı kullanmayın.

Bu yazılım daha çok ileri seviye kullanıcılara hitap eden, ne sildiğini bilen veya sistemi artık tamamen kullanılamaz hale gelen kullanıcılar tarafından kullanılmalıdır. Ve bu yazılım tam bir güvenlik ve koruma programı değil sadece bulaşan belirli bazı türdeki zararlıları temizlemekte kullanılır.

Genel olarak Combofix usb üzerinden bulaşan zararlıları temizlesede son zamanlarda yaptığım incelemelerde facebook üzerinden bulaşan birçok zararlı yazılımıda temizleme kabiliyeti olduğunu öğrendim.  Facebook üzerinden bulaşan yeteneksizsinize katıldım veya benzer türdeki virüslerden biri ile karşı karşıya kalmışsanız combofix bir nebzede olsa iş görebilir. Daha detaylı bilgiler için bu konudaki makalemize bakabilirsiniz.

Hali hazırda kullandığınız antivirüs veya internet security programınız combofix kullanmaya başlamadan önce geçici olarak devre dışı bırakın. Programın kodlarını zararlı olarak görüp karantinaya alma veya güvenlik programınızla çakışma yaşayabilir.

yukle

588 kez indirildi
Halit Vuran