Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.14 Mb
ÜreticiAdobe
İşletim SistemiWin10/Win8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.14 Mb)
989 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Adobe Flash Player –  Son Sürüm Flash Player İndir – İnternet Explorer – Firefox- Chrome

Flash Player, günümüzde artık bilgisayarda olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir yazılım statüsünde karşımıza çıkıyor. Flash içerik kullanmayan bir site neredeyse kalmadı diyebiliriz.  İnternette gezerken gerek videolar gerekse oyunlarda artık flash kullanılmaya başlanılmasıyla artık her tarayıcı ve flash playerher bilgisayar için zorunluluk olarak bulundurmamız gereken önemli bir ücretsiz programdır.  Adobe tarafından sürekli olarak geliştirilen program sayesinde stabil olarak flash tabanlı içeriklerlerde yaşanan sorunlar giderilmekte ve daha hızlı bir web gezintisi sunmaktadır. Flash tabanlı bir oyunu oynamak istediğinizde eğer bilgisayarınızda veya tarayııcınızda flash yüklü değil veya desteklemiyorsa o ekran karşınıza boş olarak gelecektir. Günümüzde bir çok tarayıcı artık flash desteğini otomatik olarak sunmakta, gerek eklentilerle veya entegre işlemlerle harici indirmeler yapmanıza gerek duymamaktadır.

Google Chrome tarayıcısında Adobe® Flash® Player yerleşik olarak bulunur. Google Chrome, yeni sürümleri kullanıma sunuldukça Flash Player’ı otomatik olarak günceller.

Adobe® Flash® Player, tutarlı ve etkileşimli kullanıcı deneyimi, etkileyici ses/video oynatma ve heyecan verici oyunlar sunan küçük boyutlu bir tarayıcı eklentisi ve zengin Internet uygulaması çalışma zamanıdır.

1,3 milyarın üzerinde sistemde yüklü olan Flash Player, yüksek etkiye sahip zengin web içeriğinin sunulması konusunda standart yazılımdır.

 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

989 kez indirildi
Halit Vuran