Gom Player Ücretsiz İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGom Lab
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

GOM Player Sorunsuz bir şekilde Tüm video formatlarını kullanabileceğiniz ücretsiz Medya Oynatıcısı

GOM Player, neredeyse çalıştıramadığı video ve müzik formatı bulunmayan eşsiz özelliklere sahip bedava olarak kullanabileceğiniz medya oynatıcısıdır. Codec sorunu yaşatmadan sizi uğraştırmadan tüm vieo formatlarını çalıştırabilir. Codec paketi içerisinde tümleşik olarak geldiği için başka bir paket indirme veya çalışması için ayrı bir yazılım yükleme derdiniz yoktur.

Gom Player Kurulumu

Gom Player kullanımda olduğu gibi kurulum aşamasıda kullanıcı dostudur. Zahmetsizce kurulur. Yapmanız gereken gom player indirmek ve indirme dosyasını çift çalıştırarak kuruluma geçmektir. Bu esnada gelen tüm seçenekler varsayılan olarak en iyi ayarlardadır bir değişiklik yapmadan kolaylıkla ileri ileri diyerek kurulumu sonlandırabilirsininiz. Kurulum bittikten sonra medya dosyalarının kullanılabilirliğini arttırmak için bir kerelik bir ayarlama yapmanız istenir. Bu basit işlemi geçtikten sonra bir daha değişiklik yapmanız gerekmez. Kurulum sonrasında tüm medya dosyalarınız için Gom Playeri varsayılan olarak atamak isteyip istemediğiniz sorulur. Bu seçeneğe evet dediğiniz andan itibaren bu dosyalara tıklandığı anda Gom Player içinde açılacaktır.

Gom Player Kullanımı

Program en basit şekilde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu olup çok basit bir arayüze sahiptir. Eğer kurulum sonrasında medya dosyası olarak varsayılan ayarınızı gom player olarak tanıttıysanız medya dosyasına çift tıklama ile direk programı kullanabilirsiniz. Gom Player sizi zorlamayacak bir yazılımdır. Ayrıca sistem kaynaklarını çok hırpalamaz.  Gom Player ayarlarına ulaşmak için sağ tik yaparak ulaşabilirsiniz. Açılacak menüden bir çok ayar ve özelliğe ulaşabilirsiniz. Ses ve video dosyalarınızı arayüzün altında bulunan  kontrol düğmeleri ile kolaylıkla yönetebilir ve buradan ayarlamalar yapabilirsiniz.  Gom Player Tema seçeneğide sunmaktadır.

GOM Player  AVI, Dat, Mp4 MPEG, WMV, ASF, ASX, MKV, MOV VCD SVCD DVD DivX  XviD ve daha bir çok medya formatını sorunsuz olarak çalıştırmaktadır. Bunların dışında bir çok az bilinen video formatınıda destekler. Ses dosyalarındada aynı kalite mevcut olup neredeyse çalıştaramayacağınız ses formatı yoktur. Program video izlerken veya müzik dinlerken herhangi bir donma veya takılma yaşatmadan çalışır.  Videolarınız için alt yazı ekleme seçeneği mevcuttur. Eğer Alt yazı dosyanız videonun bulunduğu klasör içerisinde ise otomatik olarak alt yazıyıda yükler. Senkron bozuklukları veya çeşitli diğer sorunlar oluşmasına karşılık alt yazı üzerinde düzenleme yapmanızı sağlayacak özelliği içerisinde barındırır.

ılarınızı istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz, ekolayzır ayarlarını yapabileceğiniz, video ayarlarını özelleştirebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir medya oynatıcıya ihtiyaç duyuyorsanız GOM Player’ı mutlaka denemelisiniz.

Desteklenen Tüm Formatlar

Video Formatları

 • avi, .divx, .ogm, .mkv, .mp4, .k3g, .ifo, .ts, .asf, .wmv, .wma, .mov, .mpg, .m1v, .m2v, .vob, .m4v, .3gp/3gp2, .rmvb, .rm, .ogg, .flv, .asx(Video), .dat

Audio (Ses) Formatları

 • .mp3, .m4a, .aac, .ogg, .flac, .wav, .wma, .rma , .alac

Alt Yazı Formatları

 • smi, srt, rt, sub(& IDX), vtt(Text), dvb, ass, psb, txt, sbv, vobsub(Built-in Subtitle)

Playlist Oluşturma Formatları

 • .asx, .pls

Yerleşik Codecler

 • Vorbis, FLAC, ADPCM, XVID, DIV1, DIV2, DIV3, DIV4, DIV5, DIV6, DIVX, DX50, MP41, MP42, MP43, H263, AP41, MPG4, MP4S, M4S2, MP4V, BLZO, MJPG, RMP4, DXGM, H264, DVSD, THEO, VP8, VC1, MPEG1, MPEG2, VP6, FPS1, IV50, IV40, SVQ3, H265, TSCC, TSCC2, Cinepak, SVQ1, G2M4, LAGARITH, TRUEMOTION2, DVCP, DVPP, QTRLE, RPZA, PRORES, MSZH, Nellymoser

ARTI YÖNLERİ

Dahili Codec Sistemi

Alt Yazı Seçenekleri

Çeşitli Tema Seçenekleri

Sorunsuz Çalıştırma

EKSİ YÖNLERİ 
Neredeyse Kusursuz olan bir video ve ses yazılımıdır.  Eksi yönleri olduğunu düşünüyorsanız bizimle paylaşın.
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar