Ücretsiz Bahadır Alarm Saati Programı

Ücretsiz Bahadır Alarm Saati Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu629 KB
ÜreticiBahadır Şahin
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (629 KB)
610 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz Bahadır AlarmBahadır Alarm saati Saati Programı

Bahadır Alarm Saati, programı saat özellikli çeşitli modüller sunan ve saat gösterimleri sunan bir programdır.
Program, kullanıcılara otomatik olarak zaman ayarlı bir şekilde kapanmalar, hatırlatmalar ve saat gösterimleri sunan bir yazılımdır. Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz bir programdır.
Tamamen kapsamlı olarak modüller sunan yazılımın kurulumu ve kullanımı gayet kolay olup, bilgisayarınızı istediğiniz tarih ve saatte kapanması, İstediğiniz tarih ve saatte; ister seçtiğiniz mp3 ün başlamasını, isterseniz video görüntüsünün ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bahadır Alarm Saati İle Gelen Özellikler:

  • Alarm verilen tarih ve saatte uyarıcı alarm sesi ile önceden girilen hatırlatma mesajı ekrana gelir. Bilgisayarınız yazmış olduğunuz hatırlatma mesajını size sesli okur.
  • Bilgisayarınızı istediğiniz tarih ve saatte kapanmasını (Shut down) sağlar.
  • Tüm ses dosya formatlarını ve video formatlarını destekler. İstediğiniz tarih ve saatte; ister seçtiğiniz mp3 ün başlamasını, isterseniz video görüntüsünün ekrana gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • Alarm sesini isteğe bağlı olarak değiştirebilirsiniz.
  • Alarm anında ekrana gelecek mesajlar yazabilirsiniz. Bu mesajları alarm anında bilgisayarınız size sesli olarak okuyacaktır.

Sitemize Google aramaları sonucunda ulaşabileceğiniz kelimeler ; Bahadır Alarm Saati , alarm, hatırlatma, video, saat, programı, indir, full, bedava, zaman, ayar,

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

610 kez indirildi
Halit Vuran