Chrome Canary Android indir

Chrome Canary Android indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
254 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Chrome Canary (Kararsız Sürüm) Android İnternet Tarayıcısı

Google Chrome Canary Android Chrome  internet tarayıcısının en son versiyonu ve haliyle en yeni özelliklerini içresinde barındırıyor.  Kararsız sürüm olması nedeniyle çökme, kilitlenme, donma gibi sorunlar ile karşılaşmanız olasıdır. Daha lızlı ve daha perfomanslı ve son yenilikleri içinde barındırsada deneysel bir ürün olduğu için hatalar ile karşılaşma riskiniz mevcuttur. Bu nedenle önemli işlemlerinizde kullanmamanızı öneririm. Operanın neon hamlesi sonrası ne yapacağını beklerken sessiz sedasız olarak Chrome Canary versiyonunun beta sürümünü yayınlayan google bu yeni tarayıcının bir çok farklı özellikler taşıyacağının sinyallerinide veriyor. Bu sürüm son versiyonunu beklemek istemeyen ve geliştiriciler için olduğunu unutmayınız. Çok önemli işlerinizi bu tarayıcı üzerinden gerçekleştirmemeniz önerilir. Çökme riski stabil olan tarayıcılara göre daha fazladır.  Canary geliştiriciler ve erkenden kullanmak isteyenler için tasarlanmıştır ve hata verme olasılığı vardır.

Google chrome Canary windows ve ios içinde kullanıbalir durumdadır. Windows 10 / 8.1 / 8/7 64-bit ve 32 bit versiyonları mevcuttur.

Deneysel – Bu sürüm test edilmedi. Kararsız olabilir veya bazen çalışmayabilir. Yalnızca geliştiriciler ve ileri düzey kullanıcılar için önerilir.

• Sık güncellenir – 100 MB bant genişliği harcayan güncellemeler, haftada yedi kereye kadar dağıtabilir. Uygulamaları hücresel veri üzerinden güncellerken dikkatli olun.

• Erken geri bildirim gönderin – Android için Chrome’u daha iyi bir tarayıcı yapmaya yardımcı olmanın en iyi yolu. Geri bildirim göndermek için menüde “Yardım ve Geri Bildirim”i tıklayın.

Hızlı arama

Aynı kutudan arama yapın ve aynı kutudan gidin. En son aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz web siteleri dahil olmak üzere, yazarken görüntülenecek sonuçları ve önerileri arasından seçim yapın, böylece istediğiniz içeriğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Daha az yazım

Tüm bu küçük ekran yazımını atlayın. Otomatik Doldurma, tek bir tıklamayla formları tamamlamanıza izin verirken Autosuggest, URL’leri yazarken ve aramalarda zaman kazandırır.

Bıraktığınız yerden kaldırın

Dizüstü bilgisayarınızdan telefonunuza geçtiğinizde, okuduğunuz web sayfası için tekrar tekrar arama yapmanız gerekmez. Chrome ile, herhangi bir cihazdan açık sekmelerinize, yer işaretlerinize ve son aramalarınıza anında erişebilirsiniz. Böylece tüm cihazlarınız üzerinde web sitenize sahip olursunuz.

254 kez indirildi
Halit Vuran