Google Chrome Android indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGoogle
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Chrome Android Apk ; Hızlı ve Güvenli Web Browser

Google Chrome Android dünyasının en hızlı internet tarayıcılarının başında gelmektedir. Arkasındaki google desteği ve açık kaynaklı chromium projesi  sayesinde sürekli güncellenmekte böylelikle hem güvenli hem performanslı bir tarayıcı haline gelmektedir. İnternet Explorerin hegomanyasını windows cihazlarda yıktıktan sonra neredeyse piyasadan silinmesine neden olan tarayıcıdır. Google chrome hızı ve fazlaca extra özelliği ile bazı durumlarda olmazsa olmaz olduğunu kanıtlıyor. Bu arada bir kınamada kendimize bu güne kadar ios ve android versiyonlarını tanıtmadığımız chromeden özür dileriz.  Google chrome dünya üzerinde en çok kullanılan web browser olarak önümüzde durmaktadır. En çok eleştirilen noktası kullanıcı yorumlarındada sıkça bahsedilen okuma modunu olmayışıdır. Bu eksiyi hanesine yazdıktan sonra geri kalan diğer tüm özelliklerin eşit veya üstü olduğunu söylersek abartmış olmayız.  Aşağıda genel hatlarıyla öne çıkan özeliklerini açıklamalarıyla beraber sizlere sunuyoruz.

Chrome Browser ios 8 ve 9da çalışmamaktadır. En azından ios 10 ve üstü gereksinimi vardır.

Üreticinin Açıklaması ;

Masaüstü bilgisayarınızda severek kullandığınız Google Chrome‘u iPhone ve iPad’inizde de kullanarak web’e hızlı göz atın. Diğer cihazlarınızda bıraktığınız yerden devam edin, sesle arama yapın ve web sayfalarını istediğiniz dilde kolayca okuyun.

CİHAZLAR ARASINDA SENKRONİZE ETME – dizüstü bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletinizdeki sekmelere ve yer işaretlerine erişin ve açın
• DAHA HIZLI GÖZ ATMA – yazdığınız sırada anında görüntülenen arama sonuçları arasından seçim yapın ve daha önce ziyaret ettiğiniz sayfalara hızla erişin
• SESLİ ARAMA – hareket halindeyken yazmak zorunda kalmadan Google’ın sesli arama özelliğinin sihrini kullanın
• ÇEVİRME – web sayfalarını istediğiniz dilde kolayca okuyun
• SINIRSIZ SEKME – istediğiniz sayıda sekme açın ve bunların arasında iskambil destesi gibi kolayca geçiş yapın
• GİZLİLİK – web’e göz atarken geçmişinizi kaydetmemek için Gizli modunu kullanın

• Artık çok amaçlı adres çubuğu önerilerini kapatmadan, Chrome Ayarları’na giderek Makale Önerileri’ni devre dışı bırakabilirsiniz.
• Daha önce Makale Önerileri’ni devre dışı bırakmak için “Arama ve Site Önerileri”ni kapattıysanız ve çok amaçlı adres çubuğunda Arama Önerilerinizi tekrar açmak istiyorsanız Chrome Ayarları > Gizlilik bölümüne giderek bunu yapabilirsiniz
• Otel ve havaalanlarındaki hotspot’lar gibi giriş portallarında kablosuz ağlara daha kolay giriş yapma olanağı

Google Chrome hızlı, kullanımı kolay ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Android için tasarlanan Chrome size, sizin için özel olarak seçilen haberler, sık ziyaret ettiğiniz sitelere doğrudan bağlantılar, indirilenler ve yerleşik Google Arama ve Google Çeviri hizmeti sunar. Çok sevdiğiniz Chrome web tarayıcısı deneyimini tüm cihazlarınızda yaşayabilmek için şimdi indirin.

Hızlı tarama ve daha az yazma. Siz yazarken anında görünen kişiselleştirilmiş arama sonuçlarından istediğinizi seçin ve daha önce ziyaret ettiğiniz web sayfalarına hızla erişin. Otomatik Doldurma özelliğiyle formları hızla doldurun.

Gizli Tarama. Gizli modu kullanarak arkanızda geçmiş kaydı bırakmadan internette gizlice tarama yapın. Tüm cihazlarınızda özel olarak gezinin.

Chrome’u Farklı Cihazlar Arasında Senkronize Etme. Chrome’da oturum açtığınızda, yer işaretleriniz, şifreleriniz ve ayarlarınız tüm cihazlarınız arasında otomatik olarak senkronize edilir. Bilgilerinize telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan sorunsuzca erişebilirsiniz.

Sevdiğiniz tüm içerik, parmaklarınızın ucunda. Chrome, hızlı bir Google Arama deneyimine ek olarak, sevdiğiniz tüm içeriğin her an parmaklarınızın ucunda olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni sekme sayfasından tek bir dokunuşla doğrudan en sevdiğiniz haber sitelerine veya sosyal medyaya ulaşabilirsiniz. Chrome ayrıca her web sayfasında “Dokun ve Ara” özelliğini sunar. Herhangi bir sözcük veya sözcük grubuna dokunarak bulunduğunuz sayfayı terk etmeden Google araması yapabilirsiniz.

Google Güvenli Tarama ile telefonunuzu koruyun. Google Güvenli Tarama özelliği Chrome’da yerleşik olarak bulunur. Bu özellik, tehlikeli sitelere girmeyi ya da tehlikeli dosyalar indirmeyi denediğinizde uyarılar göstererek telefonunuzun güvenliğini sağlar.

Daha yüksek indirme hızı ve web sayfalarını ve videoları çevrimdışı görüntüleme olanağı.Chrome’un yalnızca indirme işlemine özel düğmesi sayesinde videoları, resimleri ve web sayfalarının tamamını tek bir dokunuşla indirebilirsiniz. Ayrıca Chrome içinden erişebileceğiniz İndirilenler düğmesini kullanarak, çevrimdışı olduğunuzda bile daha önce indirdiğiniz tüm içeriğe erişebilirsiniz.

Google Sesli Arama. Chrome size konuşabileceğiniz gerçek bir web tarayıcısı sunar. Hareket halindeyken yalnızca sesinizi kullanarak, ellerinizi kullanmanıza gerek kalmadan aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Her yerde ve her zaman sesinizi kullanarak daha hızlı tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz.

Google Çeviri eklentisi: Web sayfalarının tamamını hızla çevirme. Chrome, tek bir dokunuşla web’in tamamını kendi dilinize çevirebilmeniz için yerleşik Google Çeviri özelliği sunar.

Mobil Veri Tasarrufu.Chrome’un Veri Tasarrufu özelliğini etkinleştirerek web’de daha az veri kullanarak tarama yapabilir ve gezinebilirsiniz. Chrome kaliteden ödün vermeden metin, resim, video ve web sitelerini sıkıştırdığı için %60’a varan veri tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Akıllı, kişiye özel öneriler.Chrome, ilgi alanlarınıza yönelik olarak tasarlanmış bir deneyim sağlar. Yeni sekme sayfasında, Chrome’un önceki tarama geçmişinize dayanarak seçtiği makaleler bulabilirsiniz.

 

 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar