ClashBot Kurulumu Ayarları Full İndir

ClashBot Kurulumu Ayarları Full İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.5 Mb
ÜreticiClashBot
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.5 Mb)
776 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 1]

Clash of Clans’da hile kullanarak  1 günde 1 Milyon Altın ve iksir kazanmak istermisiniz?

Clashbot Clash of clans oyununda kullanabileceğiniz bir hiledir. Bu hile sayesinde bir günde 1.3 Milyon gibi bir sayıda altın kazanmanız mümkündür. Bu yazımızda hile programının ayrıntılarını sizlerle paylaşacağız. Resimli anlatımını ve video ile

clashbot resimli anlatım

clashbot resimli anlatım

ayarlarını göstereceğiz.  Öncelikle şunu belirtelim bot programı tamamen ücretsizdir. Full olarak indirebilirsiniz herhangi bir yasadışı serial veya crack aramak zorunda değilsiniz.  Program kendisini sürekli olarakta güncellemektedir. Böylelikle küçük hatalar ve sorunlarda giderilmektedir.

Kolay Kullanım

ClashBot kullanımı çok kolaydır. Botu indirin ve saniyeler içinde milyonlarca altın kazanmaya başlayın . ClashBot bir çok ayarı otomatik olarak yapılmıştır. Sizin bütün binalarınızı ve birimlerinizi tanır. Tek yapmanız gereken şey ne istediğinizdir. ClashBot kullanımı için iki ek program kullanılaması gerekir. Bunlar BlueStacks Android emulatörü ve Net Framework 4.5

ClashBot ile neler yapabilirsiniz.  Ne Kadar Kazanabilirsiniz? 

  • ClashBot sizin yapmış olduğunuz ayarlara göre otomatik olarak asker basabilir, Madenlerinizi toplayabilir ve bu sayede elde ettiğiniz geliri bina ve diğer yapıların yükseltmelerine harcayabilirsiniz.  Şu yanılgıya kapılmayın bot size havadan altın göndermiyor sadece işleri otomatikleştirdiği için size oyunu oynamadığınız anlarda otomatikleştirme sağlıyor.
  • Kupa sayısıı limiti ayarlama yapabilirsiniz. Belirli bir savaş sayısına geldiğinizde kupa limitini düşürebilme veya yükseltebilme yapabilirsiniz.
  • Oyunun en büyük avantajı ise oyunda sürekli olarak online gözükmenizdir. Bu sayesede saldırılardan korunmuş olursunuz.
  • Altın, mor iksir ve kara iksir kazanma şansınızı arttırın.  Sizin ayarlarınıza göre isterseniz altın ve diğer ganimetleri isterseniz kupa kazanma botunu kullanabilirsiniz.

ClashBot basit yapısının arkasında bir çok gelişmiş özelliğe sahiptir. aslında basit olmasına rağmen pek çok özellik ve fonskiyona sahip bir program.  Programı iyice anlayana kadar çok ince ayrıntılara girmemenizi yavaş yavaş öğrenmenizi tavsiye ederiz.

 

  1. Yükleme BlueStacks bilgisayarınızda.
  2. BlueStacks üzerinde Clash Of Clans uygulamasını kurun.
  3. iOS veya Android hesabınız ile Bluestack üzerinden oturum açın.
  4. Bilgisayarınızda  NET 4.5.1  yüklü olduğuna emin olun.
  5. Bilgisayarınızın ekran boyutunun %100 küçük olarak ayarlanmış olduğundan emin olun.
  6. İndirmiş olduğunuz Set up & ClashBot dosyasını çalıştırın.   Videoda ve aşağıdaki resim galerisinde göstermiş olduğumuz ayarları sağlıklı bir şekilde yapın. Bundan sonrasında sadece zevkini çıkartmak kalıyor.

clashbot-7.8.1-ucretsizprogram.org

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

776 kez indirildi
Halit Vuran