SweetMeet Tinder Benzeri Ücretsiz Bir Arkadaşlık ve Flört Uygulamasıdır.

SweetMeet Ücretsiz Sohbet ve Buluşma Uygulaması

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSweetMeet App
 • İşletim Sistemi Android
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

SweetMeet Android Uygulaması Ücretsiz İndir

SweetMeet piyasaya çokça yayılmaya başlayan arkadaş bulma, flört, ilişki kurma üzerine kurgulanmış bir uygulamadır. Uygulamanın ne kadar işe yaradığına emin olamasakta bu tür uygulamaların popüler olana kadar belli miktarda bir bot hesap barındırdığını hatırlatmayı kendimize görev sayıyoruz.

Şimdi gelelim uygulamanın detaylarına, Arayüzüne baktğımızda gayet şık ve basit olduğunu görüyoruz. Tinderi neredeyse kopyaladıkları içinde olabilir tabi bu. Basit bir mantıkla beğen beğen ilişkisine dayanıyor. Sizin beğendiğiniz sizi beğenirse arkadaş oluyorsunuz. Bir anda size bir mesaj gelecek ve biri sizi beğendi diyecek ama göstermemi istiyorsan para öde mesajı ile karşılaşacaksınız. Düşmeyin bu tuzağa ve yolunuza emin adımlarla devam edin. Elbet biri sizide beğenecek. 🙂

ÜRETİCİ AÇIKLAMASI

SweetMeet, her gün yeni bir buluşma ve iletişimdir.

İhtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olmak için bu tanışma uygulamasını geliştirdik. Bir arkadaşa mı ihtiyacınız var ? Yoksa aşkınızı mı bulmak istiyorsunuz? Ya da ihtiyacınız olan şey sadece iletişim mi? Bir kızla tanışmak, bir erkek bulmak, arkadaş sayısını artırmak veya seyahat için arkadaş bulmak – bunların hepsi bizimle mümkün. Şansınızı kaçırmayın – ücretsiz buluşmayı öneriyoruz!

Konuşalım mı?
Online buluşma, gelecek değil,şimdidir. Sitemiz 10 yıldan fazla süredir faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında baya çok deneyim kazandık ve buluşmak ve iletişim kurmak isteyenlerin ihtiyaç duydukları şeyleri biliyoruz. Milyonlarca insan uygulamamızda ilişkiler kurdu. Siz de tanışma sitemizi kullanın. Sosyal medya sitelerinde henüz tanımadığınız binlerce arkadaş,potansiyel erkek arkadaş ve büyüleyici kızlar bulacaksınız.. Uygulamamız ile bunların tamamı parmaklarınızın ucunda,yani akıllı telefonunuzdaki bir tıklama mesafesinde olacak!

Yeni insanlarla tanış ve sohbet et!
Arkadaşlık siteleri bir çok şeyi sunarlar ancak sadece bizde olanlar:
Ciddi ilişki amaçlı tanışma ve iletişim.
Evlilik amaçlı tanışma
Yabancılarla tanışma
Bir kızla tanışma – elbette.
Bir erkekle tanışma – tabii.
Bir erkek bulmak – evet.
Arkadaş bulmak – elbette.
Aşkınızı bulmak – paha biçilemez!
Diğer her şey için sohbet var .
‘’En iyi ücretsiz tanışma sitesi’’ aramasını yaptınız mı ?
Evet, kesinlikle bu biziz.

Kayıt olmadan tanışma

Başlamak için yalnızca adınızı, yaşınızı ve cinsiyetinizi yazmanız veya sosyal medya üzerinden kaydolmanız gerekir. Ve hepsi bu kadar. Diğer bir deyişle – kaydolmadan tanışma! Güzel kızlar ve erkekler bekliyorlar.
Ücretsiz tanışma
Tüm temel fonksiyonlar tamamen ücretsizdir. Hediyeler gönderin, profilinizden misafirleri inceleyin, belki bu senin yeni arkadaşın veya kız arkadaşın. Arkadaş bulmak, istediğin bu değil mi? Online olanları ve yeni tanışmalara açık olanları davet edin! Hayallerinizdeki kadınla tanışma fırsatı hiç bu kadar yakın olmadı. Uygulamaya giriş yapın ve doğrudan akıllı telefonunuzdan sohbet edin!

Daha çok tanışma!

Fazlası her zaman daha iyi anlamına gelmez, çünkü karşılıklılık çok önemlidir. İletişim karşılıklı sempatinden kaynaklanır ve ilişkiler karşılıklı saygı üzerine kurulur . Arama yapmanız için gereken tek şey parametreleri tanımlamaktır. Eşleştirmeler ,diğer her şey yapacaktır. Kişiyi sevdiyseniz, sağa kaydırın, hayır sevmediyseniz ekranda sola kaydırın. Eğer sempati eşleşirse bir bildirim alacaksınız ve hemen sohbete başlayabileceksiniz. Online tanışma hiç bu kadar kolay olmadı.

SweetMeet İndir ve Kur

SweetMeet Android Uygulaması Google Play Store üzerinden indirilmektedir. Farklı işletim sistemlerinde çalışabilir uygulamalar oldukça eklenecektir. Bu durumda kendi sisteminize uygun linki tıklamak için işletim sistemi seçeneğinden uygun olanı seçmeniz yeterlidir. Bu işlemden sonra indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. İndirme işlemi başlaması için Google Play storeda hesabınızın açık olması gerekmektedir.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar