DriverMax Sürücü Yedekleme Programı

DriverMax Sürücü Yedekleme Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.5 MB
ÜreticiInnovative Solutions
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9.5 MB)
504 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

DriverMax , Windwos sürücülerinin yedeklenmesi ve yedeklerin geri yüklenmesini baz alarak çalışan bir driver yükleme programıdır. DriverMax,  Windows sürücülerinizi yeniden kurabilirsiniz. Yapmanız gereken tüm sürücülerinizi driverMax kullanarak yedeklemektir. Bir dahaki kurulum veya onarım aşamasından sonra yedeklerinizi bu program aracılığı ile otomatik yükleme şansına sahip olursunuz.  İnternet üzerinden driver aramak zorunda olmayacağınız bir ortamı size sağlayan driver yedekleme programı ile daha kolay sürücü yedekleme ve yedekten geri yükleme yapabileceksiniz.

Bilgisayarın yavaş çalışması sorunu genellikle yanlış yüklenmiş olan sürücüler yüzünden meydana geliyor. Windows sizin yüklediğiniz bütün eski sürücüleri geri yüklemeyi istemeniz durumuna karşılık depoluyor. Tabi bazen eski versiyonlar yenileriyle çakışmalara uğrayabiliyor. Programın “Export Wizard” aracı sadece sizin seçtiğiniz sürücülerin kopyalarını hazırlayıp gerekli olanları sıkıştırdığınız zip dosyasının içine atıyor.

DriverMax Sürücü Yedekleme Programı

DriverMax Sürücü Yedekleme Programı

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

504 kez indirildi
Halit Vuran