Ücretsiz SlimDrivers Otomatik Driver Bulma ve Kurma Programı

Ücretsiz SlimDrivers Otomatik Driver Bulma ve Kurma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 Mb
ÜreticiDriverUpdate
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1 Mb)
72116 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(14 votes, average: 3,79 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Driver Bulma ve Otomatik Kurma Programı

Slim Driver Yeni Adıyla DriverUpdate  ücretsiz olarak bilgisayarınızda bulunan tüm donanımlara ait sürücü dosyalarını otomatik olarak bulmanız ve kurulumunu yapmanızı sağlar.  Sürücü Bulma ve Kurma Yazılımı SlimDriver ücretsiz olarak size bilgisayarınızdaki tüm driver dosyalarını güncelleme, bulma ve kurma konusunda yardımcı olur. Bedava olarak kullanabileceğiniz Driver Update Ücretli bir çok ürüne göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir.  SlimDriver sayesinde tüm donanım driver dosyalarınızı güncelleyebilirsiniz. Çok küçük boyutlara sahip olan kurulum dosyasından sonra tarama yapar ve gerekli olan driver dosyalarını otomatik indirir.  1 Mb Boyutundaki kurulum dosyası ile gelen yazılımı çalıştırdıktan sonra eksik veya güncel olmayan tüm driverlarınızı taratır ve internet üzerinden güncel olanları bulup kurmanıza yardım eder. Microsoft Altın Partner sertifikasına sahip olan firma tarafından üretilen ücretsiz otomatik driver bulma ve kurma progamıdır. Ücretli versiyonu ile arasındaki tek farklılık ücretli versiyon sürekli olarak kendisi tarayıp arar ve güncellemesini yapar. Ücretsiz sürümde ise belirli aralıklarla sizin tarama yaptırmanız gerekir.

SlimDrivers , bir sürücü yazılımında olmasını isteyebileceğiniz tüm özellikleri tek bir programda birleştirmeyi başarabilen ücretsiz ve çok kaliteli bir yazılımdır. 

SlimDrivers bilgisayarınızı çok hızlı bir şekilde tarar ve kaç driver dosyasının eksik olduğunu tespit ederek sizi uyarır.  Bir çok yazılımın işi burada biter iken SlimDriver otomatik olarak driver dosyalarını indirmenizi sağlar. Bunun için kayıt olmanız gerekmekte olup 1 dakika içerisinde kayıt işlemi tamamlanabilmektedir.   

Ücretsiz versiyon ile Ücretli versiyon arasındaki en büyük fark ücretsiz versiyonun her seferinde 1 dosyayı indirip kurmasıdır. 

SlimDrivers Yedekleme ve Geri yükleme imkanıda sunar. Herhangi bir ters durum oluşması ihtimaline karşı güncelleme öncesine driver dosyalarınızın yedeklerini alır. İstendiği anda eski yedeğe kolayca dönmenizi sağlar.

SlimDriver Programının Özellikleri

SlimDriver gelişmiş özellikleri olan bir yazılımdır.  DriverUpdate yazılımı ödüllü bir bulut teknolojisi kullanmaktadır.

Donanımlarınız için yapılan güncellemeler bilgisayarınızın daha iyi çalışmasını sağlar. Bu program hataları önler ve hatta gelecekteki sorunları daha hızlı tamir etmek için size yardımcı olur.

SlimDrivers ve DriverUpdate ile, PC’nizde çeşitli sürücülerin kontrolünü alabilir.Hızlı kurulum,ile hemen  eski sürücüleri bularak güncellemek  çok kolay. Tek işaretleme ile hemen yükleme yapar.

PC performansınızı son derece olumlu etkilemektedir.  Bozulmuş veya eskimiş olan sürücüleri bularak bunları günceller ve yenilerini kurar.

Daha önce sürücüsünü bulamadığınız veya belki varlığından bile haberinizin olmadığı bir donanımınız var saniyeler içerisinde en doğru tespiti yaparak kurulumu yapar. Ekran Kartlarının optimizasyonunu yaparak en verimli çalışma olanaklarına yükseltir.

Donanım çakışmalarını engelleyer.

SlimDrivers Artı ve Eksi Yönleri

Artıları  

 •  Sürücü güncellemelerini Otomatik indirir ve Kurar
 •  Çeşitli aralıklarla tarama yaptırabilme 
 •  Eski Sürücülerinizi yedekleyebilir veya geri yükleyebilir. 

Eksileri 

 •  Güncellemelerden Sonra yeniden başlatmaya zorlar.  
 •  Kullanıcı arayüzü çok kolay değil.  
 •  Driver Dosyalarını indirmek için kayıt gerekmektedir. 

SlimDriver Videolu Anlatım

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

72116 kez indirildi
Halit Vuran

Ücretsiz SlimDrivers Otomatik Driver Bulma ve Kurma Programı Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. tektek dedi ki:

  tektek ındrmek zorunda bırakıyor

  • Halit V. dedi ki:

   Tüm driverleri tek seferde indirebilirsiniz ama buda 2 gb gibi bir alan ihtiyacı doğuruyor malesef