Empires and Allies Iphone indir

Empires and Allies Iphone indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu93.7 Mb
ÜreticiZynga
İşletim SistemiIos 7+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (93.7 Mb)
527 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Empires and Allies Iphone ve Ipad için olan sürümünü tanıtacağımız bu yazımızda strateji oyunu  sevenler için harika bir oyun olduğunu söyleyerek başlayalım. Dün Android için Empires and Allies oyunu için tanıtım hazırlamıştık. İos kullanıcılarını unutmadık tabiki.   Cep Telefonunda eğlenceli bir strateji oyunu oynamak isteyenlerin keyifle oynayabileceği ücretsiz bir oyundur.  Size tavsiyem Empires and Allies hilesini aramakla zaman kaybetmemenizdir. Online bir oyun olduğu için hile yapmanız neredEmpires and Allies indireyse imkansızdır ayrıca oyunun zevkini anca emek harcayarak oynarsanız alabilirsiniz. Benim Gibi zamanında command & conquer generals hastası olanlar için benzer üniteler ve savaş araçları bulunan kısa kısa turnuvalar şeklinde değil daha uzun soluklu oynayacağınız online bir android oyunudur.
Oyunun mantığı çok basittir. Zaten türkçe olması sebebiyle çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.  Oyuna ilk girdiğinizde karşınıza bir ana karargah geliyor. İlk etapta malzeme ve petrol için gerekli tesisleri kuruyorsunuz daha sonra küçük savunma binaları ve en son savaşmak için gerekli olan askeri pistinizi oluşturuyorsunuz.

Oyun içinde isterseniz ittifaklara katılabilir veya bireysel arkadaşlıklar kurarak karşılıklı ticaret veya hibelerde bulunabiliyorsunuz.

Modern savaş silahlarını dünyayı fethetmek için hiç bitmeyen bir savaşta parmak uçlarına getiren yepyeni bir modern savaş ve strateji oyunu olan Empires & Allies’a hoş geldin.

ÖZELLİKLER:

– Günümüz askeri mühimmatından savaş için zırhlanmış tanklar, robotlar, helikopterler ve çok daha fazlası ile KUSURSUZ ORDUNU TASARLA.
– Taktik nükleer silahlar, Hellfire füzeleri ve yörünge saldırıları da dahil olmak üzere MODERN SİLAHLARI KONUŞLANDIR.
– Savaşın tahmin ötesi durumunu yansıtan sürekli artan zorluk sunan senaryoların yer aldığı DİNAMİK SAVAŞ ALANLARI.
– Savunmaları güçlendirmek ve saldıran birimlere destek olmak için İTTİFAKLARA KATIL.
– Şeytani bir örgüt olan DDO’ya karşı DÜNYAYI KORU ve diğer oyunculara karşı bölgelerini savun.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

527 kez indirildi
Halit Vuran