Folder Marker Klasör Renklendirme Programı

Folder Marker Klasör Renklendirme Programı

LisansFreeware/Ücretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.3 MB
ÜreticiArcticLine Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.3 MB)
1019 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Folder Marker Klasör Renklendirme Programı full sürümü içeren bu programı indirerek klasör ikonlarını veya daha açıklayıcı olmak gerekirse klasör görünümünü değiştirmenize olanak sağlayacak ücretsiz bir programa sahip olacaksınız.  Yazılım folder marker klasör ikon değiştirme programısayesinde klasörlerinize çeşitli renkler verebilirsiniz. Örneğin bir mp3 klasörünüzü mavi yaparken video klasörünü turuncu yapabilirsiniz. Belgelerinize ait klasörlerinize uyarı işaretleri koyabilirsiniz. Girilmesini istemediğiniz bir klasöre çeşitli ikonlar yerleştirebilirsiniz.

Kullanacağınız ikonlar konusunda internetten indirebileceğiniz sayıda çok ikonu bulabilirsiniz. İndirip yenileri ile değiştirmeniz mümkündür. Bu sayede artık dosya ve klasörlerinizin silinmesi izinsiz karıştırılması veya gözden kaybolması sorunlarının üstesinden geleceksiniz.

folder-marker-klasor-renklendirme-programi

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1019 kez indirildi
Halit Vuran