Free Music Windows Phone Uygulaması

Free Music Windows Phone Uygulaması

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.41 Mb
ÜreticiIdalian
İşletim SistemiWindowsPhone
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.41 Mb)
608 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

WindowsPhone için Geliştirilen Eşsiz Bir müzik dinleme Uygulaması olan Free Music’i sizin için inceledik.

Freee Music milyonlarca şarkı içerisinden istediğiniz şarkıya ücretsiz ulaşıp çalmanıza imkan veren güzel bir windows phone uygulamasıdır. Adındanda anlaşılacağı üzere uygulamayı bedava olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz.

free music windows phone müzik dinleme uygulamasiBedava Müzik arayan ve ben müzik olmadan yaşayamam  diyenlerden iseniz tam size uygun bir uygulama diyebiliriz. Windows Phone cihazınızda bu uygulamayı yüklediğinizde, kolayca “Free Music- Ücretsiz Müzik” üzerinden  en sevdiğiniz parçaları erişebilirsiniz. Müzik dosyalarını aramak ve çalma listesine eklemek için ana ekranda bulunan Arama menüsünü kullanabilirsiniz.   Sizin yapmanız sadece çalma listesini oluşturmaktır, uygulama sizin yerinize istediğiniz şarkıyı arayıp bulup size çok kısa bir sürede ulaştıracaktır.  “Free Music – Ücretsiz Müzik” ile milyonlarca müzik dosyasının keyfini çıkarabilirisiniz.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

608 kez indirildi
Halit Vuran