Dijital Operatör Android Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTurkcell
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması İndir

Digital Operatör Uygulaması Türkcell tarafından yenilenen Hesabım uygulamasının farklı versiyonudur. Türkcell Hesabım üzerinde yapılan geliştirmeler ile hem daha hızlı hem daha pratik bir uygulama haline getirilen Digital Operatör ile Telefon hattınız ile ilgili her şeyi yapabilirsiniz.

Üretici Açıklaması

Hesabım’ı çok sevdiniz ve 2018’de milyonlarca kez kullanarak bizi çok mutlu ettiniz. Teşekkür ederiz!
Şimdi yepyeni yüzü, yeni özellikleri ve yeni adı ile Turkcell Hesabım, Dijital Operatör’e dönüşüyor. Dijital Operatör’le siz neredeyseniz Turkcell’iniz orada!

Dijital Operatör’de neler yapabilirsiniz?

· Dijital Operatör’de İşlem Merkezi, Mağaza ve Yardım olmak üzere 3 ana bölümde işlem yapabilirsiniz.
· Dijital İşlem Merkezi’nde hattınız ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilir, paketinizdeki kalan kullanımlarınızı kolayca görüntüleyebilir, hızlıca ek paket alabilir ya da paketiniz değiştirebilirsiniz.
· Fatura işlemlerinizi yapabilir, dilerseniz yapay zekaya sahip Dijital Asistan’la yazışarak faturanızla ilgili bilgi alabilirsiniz.
· Sahip olduğunuz tüm ürünleri ve kontrat bilgilerinizi tek alanda görüntüleyebilir, yeni ürün satın alabilirsiniz. 
· Hızlı işlemler menüsünden yapmak istediğiniz işlemi seçerek ilgili sayfaya kolayca ulaşabilirsiniz.
· Dijital Mağaza’da size özel cihaz, uygulama ve paket tekliflerini ve kampanyaları inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
· Dijital Yardım’dan taleplerinizi istediğiniz şekilde bize iletebilirsiniz. Bağlantı problemi yaşadığınızda Arama Bağlantı Kontrolü’nden hattınızın durumunu tek tuşla kontrol edebilir, konumunuzu paylaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz.
· Evrak gerektiren talepleriniz için evrak fotoğrafını çekerek talebinizi oluşturabilir ve tüm taleplerinizin durumunu takip edebilirsiniz.
· Superonline kullanıcısı iseniz, ana sayfada profil alanındaki “Hesap Ekle” adımından Superonline hesabınızı ve diğer Turkcell hatlarınızı da ekleyebilir, tüm hesaplarınızı Dijital Operatör Uygulaması’ndan yönetebilirsiniz.
· Turkcell’li olmasanız bile Dijital Operatör hizmetinizde! Dijital Mağaza’da telefon, aksesuar veya teknolojik ürünlerimizi inceleyebilir, sevdiğiniz Turkcell uygulamalarını indirebilirsiniz. Turkcell’li sevdiklerinizin hattına TL yükleyebilir, siz de kolayca numaranızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz.
· Ve tabi ki çok sevdiğiniz Salla Kazan da yeni yüzü ile her hafta sizler için Dijital Operatör’de!

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar